Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Małgośka

Logo Super Wnuczek

Rekomendowane odpowiedzi

Małgośka

Typ zlecenia: Logo firmy Super Wnuczek
Rozmiar: Standardowy dla logo. Nie znam się. Taki żeby ładnie wyglądał i na fejsie... i na aucie! O właśnie! Rozdzielczość taka, żeby nie było widać pikseli jak zamówię naklejkę albo magnes na drzwi do pici... Może też być aż tak pięknie duża rozdzielczość (przyszłościowo) żeby na jakimś plakacie się fajnie prezentowało... Ahhh te kobiety ;)
Kolorystyka: Do tej pory, była żółto - niebieska... heh, jak Arka Gdynia z miasta w którym mieszkam! Noo z czerwonym oczywiście.  Może zostać, a możecie kombinować. WIem, że różne pomysły wymagają różnych kolorów. 
Adres stronyhttps://www.facebook.com/superwnuczek    tu jest adres strony z moim logo (adres strony mojej firmy). Tak to wygląda, ale ta grafika jest darmowa - znaleziona gdzieś w odmętach internetu... a chciałabym mieć  swoją. Własną. Oryginalną.
Budżet oraz sposoby płatności: No powiedzmy, że zaczyna się od 50 zł do 250 zł. Nie znam się. Razem z ostatecznymi pracami będę prosiła o wyceny nagród. 
Termin: Musi być po zakończeniu obecnego konkursu... I to jakiś miesiąc. Myślę, że 01.06.2018r. jest dobrym terminem, żeby każdy na spokojnie w wolnych chwilach sobie coś podłubał.
Dodatkowe informacje: Do tej pory logo było wpisane w logo SUPERMANA. Bardzo mi się ten pomysł podobał i w sumie nadal podoba... Gdyby ktoś poszedł w tym kierunku to będę bardzo zadowolona... ale może macie inne pomysły... No i jakby to wyglądało na wizytówkach widziałam, że też tak robiliście...

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
useless

Ja mam pytanko. Logo ma zawierać sam sygnet czy ma być sygnet wraz z logotypem?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

Sygnet?

6 godzin temu, useless napisał:

Ja mam pytanko. Logo ma zawierać sam sygnet czy ma być sygnet wraz z logotypem?

Sygnet z logotypem! Koniecznie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
marus

sw.jpg

sw2.jpg

Edytowane przez marus
  • Like 6
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
useless

Witam i zapraszam do prezentacji mojej propozycji.

Z tego co widzę firma jest młoda ale klientom zapewne już wpadło w oko aktualne logo i jest z nią kojarzone. Moja propozycja zatem zakłada odświeżenie i uproszczenie logo by zostać przy idei pomysłu z "Supermenem". :)
Do wyboru do koloru. 

old_new.jpg
Logo_protoyp_S_L.jpgLogo_protoyp.jpgkolorystyka.jpg
To teraz mała wizualizacja:
Mockup_logo_v3_1.jpgMockup_logo_v3.jpgPrezentacja_v2.jpgPrezentacja.jpg

Kolorystyka oczywiście może być inna, jest to kwestia dogadania się tak samo jak reszta sugestii. Pliki wysyłam zarówno w krzywych oraz bitmapy i w kolorach RGB, CMYK więc będzie można je stosować zarówno w internecie jak i w druku.
Cenę możemy ustalić prywatnie. 

Pozdrawiam cieplutko :)

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

@marus, świetnie się postarałeś, ale nie o to chodzi. Fajnie, ale mi się nie podoba :p Ale to jest ta droga... może mało supermana tam, ale fajnie. Super oryginalnie. Jednak to nie to.

@useless, to nie to. Sorki ale to takie smutne, blade, fajnie, że myślisz o tym żeby było to w tonacji starego logo, ale jak patrzę na pracę Marusa to może nie ma aż tak wielkiej potrzeby. Jak to mówią z "gó**a pomarańczy nie ukręcisz" - a stare logo takie trochę jest... Hmmmm, szalejcie dowoli. Useless - za to wizytówka bardzo mi się podoba taki diamencik... Hmmm, ale wiem, że to tylko w tym przypadku tak fajnie. Przykłady świetne - o coś takiego mi chodziło. Jak wygląda na papierze itd...

Fajnie ktoś zrobił logo widziałam PANDA FILMS. Z brzydkich prac zrobiło się rewelacyjne logo. Trochę tak liczę też i w tym przypadku.

A jeśli budżet jest za mały to piszcie. Ja się nie znam na tego typu sprawach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
marus

Jeszcze jedna propozycja - bardziej SUPER :)

Może tym razem też będzie fajnie i przy okazji się spodoba :D

Pzdr!

sw3.jpg

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka
7 minut temu, marus napisał:

Jeszcze jedna propozycja - bardziej SUPER :)

Może tym razem też będzie fajnie i przy okazji się spodoba :D

Pzdr!

sw3.jpg

W McDonald spotkajmyyy się ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
marus
54 minuty temu, Małgośka napisał:

W McDonald spotkajmyyy się ;)

Ej nooooo!

Wyobraź sobie Superman'a z Big Mac'iem :D

Mistrzostwo marketingu :D

sw4.jpg

Edytowane przez marus
  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

@marus, trzecie logo - super! naprawdę fajnie ;)

@useless, pierwsze fajne - takie mi się podobuje, hmmm fajne

A wiecie, że czas jest do czerwca?

@Supra - ja to może bym chciała, żeby to tak poszło w retro/oldschool/starodawne/może PRL <?> 

Nie wiem! Chcę zmienić logo, a wygra lepszy... przecież trochę już poznaliście moje gusta :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
veshaze

Cześć, oto moja propozycja. Cały czas nad tym pracuję. Napisz czy podoba Ci się taki styl, jeśli tak to będę to kontynuować i na pewno to ulepszę ;) 

aaAy5Av.png

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

babciu.jpg

Wszystko spoko tylko ta postać, wygląda jak prosto z Zakładu Karnego w Mielęcinie. Kurczę... nawet do mojego męża nie jest podobny ;)

Czasami słyszę głosy ludzi, którzy mówią, że nazwa firmy kojarzy się z AFERĄ NA WNUCZKA... 

Logo fajne, ale postać... hehe, no i nie za wyraźny napis SUPER. 

Ale samo logo - wporzo.

WIĘCEJ NIŻ WPORZO. ŚWIETNE!!

A dodatkow... Pierwszy napisa dużo lepszy!

Edytowane przez Małgośka
dodatkowa pochwała
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
useless

Czy taka koncepcja logo w stylu retro by mogła być? Kolory mogą być dowolne to tylko przykład

logo_v4.jpgv4.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

Useless nieee to nie to.

Nie mam wlasnie jakiegos logo, ktore mi sie podoba. Veshaze to pierwsze bez tego gostka świetne... ale cos lub kigos za niego trzeba wstawic. No i te literki ni sie podobaja. Z pierwszego logo Veshaze. Hmmm ja przepraszam Was za to, ale nie wiem. Nie wiem tez na ile mozna sie inspirowac znaczkiem SuperMana zeby nie naruszac praw autorskich Warner Brosa. Może w inną figure to wpisać? Nie wiem. Wlasnie dlatego tu jestem. Liczę na Was grafików. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

@useless   pokazałam małżonkowi Twoją pracę i doszliśmy do wniosku, że jest dobra, ale czegoś jej brakuje. Wygląda jak taki fajny stempel pocztowy. W sumie idź tą drogą ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lahosky
2 godziny temu, veshaze napisał:

K8TnUEw.png

Kolego, jakim programem wykonujesz swoje prace?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
useless

Uszanowanko 

Zgodnie z sugestią trochę popracowałem nad swoją koncepcją Prezentuję więc wersję poprawioną. Każda sugestia i ocena będzie dla mnie bardzo pomocna w dalszych pracach. Możesz porozmawiać z mężem co by na przykład zmienił, co dodać co odjąć, może coś powiększyć. Może widzicie inną kolorystykę, uwzględnijcie to w komentarzu. Będę wtedy dalej pracował nad paletą i kształtem. 

v6.jpg

v6_1.jpg

logo_v6.jpg

Pozdrawiam cieplutko 

Edit: wrzucę jeszcze jeden taki luźny pomysł o taki sobie tylko
v5.jpg

v5_1.jpg

Edytowane przez useless
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

useless,

no to mamy faworyta. Dokładnie o coś takiego chyba mi chodziło... (chyba?) heheh

Bardzo podoba mi się to zielone logo to wyświetlone jako pierwsze. Ale może pokombinujesz coś z kolorami. To logo jest świetne. Może jeszcze jakbyś przekosił tą nazwę tak jak było w tym pierwszym pomyśle... hmmm

Bez_tytu_u.jpg

Bo bardzo mi się podoba pierwsze logo, ale może coś pomieszałbyś z kolorami, żeby było jak w drugim, aaa i te gwiazdki chyba ładniejsze od tych kreseczek. 

Kombinuj, bo ta praca podobuje mi się najbardziej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

@useless  a może idąc śladem starego logo połączyłbyś kolory 

ŻÓŁTY

CZERWONy

NIEBIESKI

??

No i zasadnicze pytanie, czy to logo jest Twoje autorskie w 100% czy z jakichś szablonów.

I czy będzie można je powiększać bez widocznych pikseli a jeśli tak to do jakiej wielkości. 

I czy wizytówki, też do tego potrafisz jakieś ładne zrobić. 

Co jeszcze możesz zrobić w związku z tym?

I ile będziesz kosztować! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
useless

1. Sprawdzę jak będzie wyglądać.
2. Jest to moje autorskie logo tworzone od podstaw prze zemnie , fonty w nim użyte są darmowe i przeznaczone do użytku komercyjnego w tym także do wykorzystania w logo.  Jeśli chodzi o wielkość - Po zakończeniu pracy wysyłam pakiet z plikami w różnych formatach (jpg, png, eps, pdf i tak dalej) oraz w wersjach kolorystycznych CMYK (przeznaczony do druku) oraz RGB (dla wyświetlaczy) tak abyś mogła je wrzucić zarówno do internetu oraz dać drukarni zlecenie zrobienia  np. reklamy na samochód (drukarnia z plikiem w krzywych już sama sobie dostosuje wielkość do złożonego zamówienia). Jeśli coś się wydaje niezrozumiałe mogę do każdego z pakietów dołączyć notatnik z instrukcją do czego dany format może być wykorzystany :D. 
3. Wizytówki również mogę do tego wykonać. Myślę że to osobny temat.
4. Możemy na privie się dogadać bo wstydzę się publicznie mówić o kosztach xD.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

Nie możemy chyba gadać na priv o pracy konkursowej :-(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Małgośka

Ale to nie koniec. To, że mamy faworyta nie znaczy, że kto inny nie rozwali systemu... ;)

No chyba, że useless zrobi cos co powiem dość. :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
useless

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem.
Chodzi o coś takiego?
logo_v6_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.