Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

viperovsky

Graficznie.net na Discord!

Rekomendowane odpowiedzi

viperovsky
SERWER DISCORD

Wiele osób pisało do mnie z zażaleniami o brak serwera Discord dla użytkowników forum Graficznie.net. Zgodnie z Waszym sugestiami dodałem takowy serwer Discord. Dla osób. które nie są w temacie, czym jest Discord? Co to takiego?

Cytat

Discord to aplikacja stworzona mająca na celu szybką i prostą komunikację głosową jak i tekstową. Można powiedzieć, że jest to alternatywa dla TeamSpeak'a czy Skype. Aplikacja Discord wykorzystuje technologię Voice over Internet Protocol.

Dlaczego warto do nas dołączyć? Mianowicie właśnie tam na bieżąco będziemy informować Was o planach jak i zmianach wprowadzonych na forum. Zapewnić możemy przyjemną atmosferę na serwerze. 

Wraz z całą ekipą Graficznie.net zachęcamy Was do dołączenia na serwer.

Link do pobrania aplikacji:

1. Na system operacyjny Windows
  • Na telefony z systemem Android
  • Na telefony z systemem iOS

Link do naszego serwera Discord:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobne wątki

• Pytanie do osób które używają Photoshopa

Witam mam pytanie dotyczące grafiki dopiero w sumie zaczynam  ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zrobić takie żółte paski po bokach lub takie cos co podświetla    Fb.com/neutihc tutaj jest taki przykład bardzo chciałbym wiedzieć jak się taki efekt robi 

w Ogólne

• Logo na forum tematyka fotografia tradycyjna

Witam. Mam problem ze zrobieniem logo na moje forum o tematyce fotografia tradycyjna/analogowa. Podpowiecie coś?

w Ogólne

• [SPRZEDAM] Domena cmsszablony.pl - dawne forum webmasterskie

Witam,   Na sprzedaż posiadam domenę cmsszablony.pl . Dawniej pod domeną było forum webmasterskie, którego nazwa została później zmieniona na webmasteruj, a obecnie jest to pecetowicz. Do domeny prowadzi trochę linków.   Kontakt na domenie.

w Sprzedam

• Discord - Ciemny Redesign aplikacji

Tym razem dla odmiany Redesign aplikacji Discord, tak żeby nie było, że wszystkie moje projekty wyglądają tak samo  Na dniach pojawi się również jasna wersja projektu. Jak będzie mi się chciało to zrobię. Projekt znajdziesz również na Dribbble i Behance.  

w Webdesign i UI

• Zmiany i aktualizacje forum

W tym temacie dowiesz się o każdej aktualizacji jaka zajdzie na forum. Począwszy od dodawania nowych funkcji jak i usuwanie usterek i tym podobne.   Aktualizacja - 01.09.2016 dodano czat dla moderacji dodano Kosz usunięto "agresywnego" dostawcę reklam aktualizacja regulaminów w Poradnikach dodano Legendę Grup pod Statystykami   Aktualizacja - 02.09.2016 usunięto bug z wyświetlaniem informacji o płci w tematach poprawiono wyś

w Ogłoszenia

• Dodaj nową pozycję...