Skocz do zawartości

[Odrzucone] Lech na Moderatora

`lech

Rekomendowane odpowiedzi

Imię :

Dawid, na drugie Dominik.

15 wiosen, 15 zim.

Data dołączenia na forum :

24.04.2018r.

Znajomość regulaminu :

Zapoznałem się z regulaminem w dniu dołączenia na sieć, 10/10.

Jakie masz doświadczenie w byciu administratorem: 

Moderatorem, Moderatorem Globalny, Junior Adminem sieci byłem nie jednokrotnie. Doświadczenie na owym stanowisku posiadam, zawsze się angażuje w 100%'tach oraz bez problemowo podejmuje decyzje jak i działam w grupie. Zanim coś zrobię myślę trzy razy, aby nie było nie ciekawych sytuacji które mogłyby przez jakąś głupotę wyniknąć. 

Dlaczego właśnie Ty: 

Jestem osobą posiadająca doświadczenie, czas oraz potrafiąca działać w grupie. Do wszystkiego czego się zabiorę podchodzę na poważnie, wykonuję jak najlepiej potrafię, pomimo swojego wieku jestem bardzo dojrzałą osobą której można bez problemowo zaufać. Na większy plus idzie moje doświadczenie m.in.

Parę słów o Tobie:

Wspominając wyżej jestem aktualnie w wieku 15 lat, nazywam się Dawid. Pochodzę z miasta położonego w Śląsku, " Jastrzębie - Zdrój " od młodych lat interesuje się grafiką komputerową od paru miesięcy staram się zajmować tym na poważnie aby wszystko wychodziło jak najlepiej. Trenuję MMA, Box oraz regularnie uczęszczam na siłownię o nazwie " Best-Fit " pracuję w programach takich jak Photoshop CS6, Adobe Ilustrator oraz czasami GIMP.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...