Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

viperovsky

Discord - Ciemny Redesign aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

viperovsky

Tym razem dla odmiany Redesign aplikacji Discord, tak żeby nie było, że wszystkie moje projekty wyglądają tak samo 

Na dniach pojawi się również jasna wersja projektu. Jak będzie mi się chciało to zrobię.

Projekt znajdziesz również na Dribbble i Behance.

UCJmRrE.png

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Puse

Projekt świetny lecz jedna rzecz mi przeszkadza, a mianowicie te zciemnienia przy ikonach użytkowników. Wygląda to tak jakby byli oni "gorszym sortem Polaków" :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
viperovsky

Haha @Puse bardzo interesująca interpretacja xD No może faktycznie trochę to tak wygląda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ferstel
Twój najnowszy projekt został wyróżniony na naszym Facebook'u. Do Twojego konta zostało przydzielonych 10 punktów reputacji. Gratulujemy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Projektant aplikacji mobilnej - UI/UX Designer

Oferujemy: 9.130,00 brutto/m-c, (możliwa umowa o pracę w systemie zadaniowego czasu pracy) Okres zatrudnienia: 01.10.2020-30.11.2020   Wymagania: Min. 3 lat doświadczenia Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych na platformy iOS i Android Zmysł estetyczny, kreatywność i znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym Umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na projekt aplikacji mobilnej Mile widziane portfolio   Zadania:

w Webdesign i UI

• [ZLECENIE] Projekt Ulotki i Wizytówki

Zlecę wykonanie projektów Ulotki A5 oraz Wizytówki - przygotowane do druku offsetowego. Zajmuje się Praniem tapicerek meblowych, samochodowych, praniem dywanów wykładzin itp. Zainteresowanych proszę o przedstawienie ofert.

w Projekty do druku

• Projekt szuka UX'owca

Cześć, Jak w temacie. Do projektu digital MarTech poszukuję UXowca do  - konsultacji;  - zaprojektowania UI dla narzędzia martech, w tym dashboardów z danymi; (max 2-3 dashboardy). Zainteresowanych proszę o kontakt na skype jakubb1989. Mile widziane osoby z portfolio, polecenia, linki :)  Z góry dziękuje!

w Webdesign i UI

• projekt teczki i wytyczne

Dzień dobry, Chciałam wyjaśnić pewne kwestie czy idę dobrym tropem. Mam zadanie egzaminacyjne i prosiła bym o pomoc.   Mam zadanie zrobić teczkę  na dokumenty w wersji wizualno-graficznej.  1. z opcją full kolor 4+4 ..... czyli muszę color w tracing options nastawić na maxa? 4+4 to chyba obustronny druk kolorowy a)  lakier UV 1+0.... nie wiem o co chodzi i jak to przedstawić. Jedno co mi się nasuwa to ma być błyszcząca  2.Teczka koloru czarnego papierowa (to jasne)

w Projekty do druku

• Poszukiwany grafik do projektu opakowania linii wege

Witam ,  Firma produkcyjna ogłasza konkurs na projekt opakowania dla nowej linii produktów wege  Nagroda dla zwycięskiego projektu to 500 zł  w cenie przekazanie plików otwartych, z pełnymi prawami,    Więcej szczegółów zainteresowanym osobą wyślę na maila.  kontakt monikaglowa2015@gmail.com  Termin do przygotowania to 4.02.2019

w Logo i identyfikacja wizualna

• Dodaj nową pozycję...