Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

bingdao

Jaki tablet graficzny dla początkujących?

Rekomendowane odpowiedzi

bingdao

Witam,
od razu mówię że na chwilę obecną szukam tabletu do 200zł.Moja rozdzielczość ekranu to 1280 x 1024. Ekran o przekątnej 17 cali, proporcje 4:3 34,5x25,9cm.

Chodzi mi o tablet graficzny, który ciut ulepszy moje prace graficzne we photoshopie. Wacom z tego co wiem jest dosyć drogi, a nie wiem czy opłaca się kupować chociażby ten: XP-Pen Tablet graficzny Star G640S - https://www.xp-pen.com/goods/show/id/371.html .

Możecie mi coś polecić?

Edytowane przez bingdao

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Sprzedam Tablet graficzny Xp-Pen Star 03

Witam mam na sprzedaż Tablet graficzny Xp-Pen Star 03 Pióro pasywne 8192 ---- Tutaj kieruję ofertę do ludzi z katowic. Odbiór osobisty.Gotówka. --- Kupiłem  pod wpływem chwilowego zainteresowania  parę razy  się pobawiłem i leży od paru miesięcy. Cena na allegro wahają się około 180zł nowe. Moja cena 120zł.  W pełni sprawny - pióro - przyciski - table. Jak do Poniedziałku nie znajdę chętnych to po prostu zaniosę do lombardu.  Pozdrawiam. Nr Telefonu 786135384 - prosze o smsy.

w Sprzedam

• Tablet wacom intuos pro m - problem

Witam, Mam problem z tabletem graficznym firmy wacom, mianowicie chodzi o próby malowania pędzlem w programie Illustrator: gdy próbuję zrobić punkt i przytrzymuje rysik w jednym miejscu to nie dzieję sie nic, pióro nie rysuję, rysuję z pewnym odstępem od miejsca postawienia kursora.  Dodam że przy pracy myszką nie ma takiego problemu

w Projekty do druku

• Dział Graficzny - system motywacji. Jaki?

Witam Wszystkich , Jestem nowy na forum,   Muszę Was prosić o pomoc ponieważ nie znalazłem rozwiązania stricte związanego z działem  graficznym /DTP. Kieruje kilkuosobowym zespołem i padł ze strony zarządu pomysł wprowadzenia systemu motywującego dla pracowników. Coś na zasadzie kija i marchewki, czyli karania za błędy i nagradzania za dobra pracę. Premia finansowa lub jej brak.  Może znacie jakieś rozwiązania, stosowaliście, pracowaliście lub chociaż słyszeliście i macie wiedzę jak to

w Ogólne

• Tablety graficzne - dyskusja, polecane modele

Jakie macie tablety graficzne i jakie możecie polecić? 

w Sprzęt

• Szukam grafika do zaprojektowania logo firmy Parku Kultury Słowiańskiej

Poszukuję osoby która zaprojektuje mi logo firmy w postaci herbu słowiańskiego. Herb musi zawierać bogactwa natury(ptaki, zboża, mak polny, cykoria, kalina, rumianki itd). Czekam na najlepsze pomysły, a po więcej szczegułów zapraszam do kontaktu drogą mailową.

w Logo i identyfikacja wizualna

• Dodaj nową pozycję...