Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

wojagni

Animowane logo

Rekomendowane odpowiedzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Cześć.

Cześć, jestem nowym użytkownikiem. Moją mocną stroną są fotografia oraz rysunek odręczny. Zajmuę się też grafiką wektorową. Jednocześnie chciałbym spróbować swoich sił w innych dziedzinach szeroko pojętej grafiki. Mam nadzieję że uda się to z pomocą tego forum.

w Przywitaj się

• Cześć!

Hej! To forum wydaje się być super inicjatywą, będę zaglądać!  Moja historia jest nietypowa, bo bo dobrych paru latach od pierwszych studiów (germanistyka :D) postanowiłam, że będę robić to, co uwielbiam i się przebranżowiłam (był pot i łzy, ale się udało). Od półtora roku pracuję już pełną gębą w zawodzie grafika, W pracy zajmuję się i web designem i drukiem, a hobbystycznie robię kolaże (digitalowe i tradycyjne - nożyczkami i klejem) i szwendam się z aparatem na szyi.  Pozdrawia

w Przywitaj się

• Cześć!

Cześć, mam na imię Dawid i na forum chciałbym przede wszystkim dzielić się z Wami swoimi tutorialami z grafiki wektorowej (głównie Illustrator).  Wierzę, że przydadzą się Wam i pomogą w okiełznaniu Illustratora:)   Pozdrawiam Dawid

w Przywitaj się

• Cześć !

Cześć, mam na imię Rafał i dowiedziałem się o tym forum od znajomego ! Witam raz jeszcze wszystkich oraz życzę miłego weekendu !

w Przywitaj się

• Tworzenie animacji z obrazka

Witam. Posiadam obrazek na którym są poszczególne klatki animacji(wszystko na jednym zdjęciu) i teraz mam pytanie czy jest jakiś program do tego, aby wrzucić ten obrazek i automatycznie mi zrobi animacje czy muszę ręcznie wycinać i robić nowe warstwy? A to przykładowy obraz żeby pokazać o co mi chodzi. Obrazek

w Pytania i odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...