Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

YoungHuman

Jak uzyskać taki efekt ramki?

Rekomendowane odpowiedzi

YoungHuman

GNCM-2017-WEB-BANNER-1-1154x577.jpg%20Cześć,

czy może ktoś wytłumaczyć mi, jak uzyskać taki efekt ramki w Corel albo Inkscape, jaki mamy na zdjęciu? 

GNCM-2017-WEB-BANNER-1-1154x577.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Rysownik ala tablet graficzny. Czy warto i jaki?

Hej, Tak jak w temacie, proszę o pomoc w doborze dobrego i czułego tableta graficznego . Nie wiem, czy będę tworzyć na nim coś w rodzaju wiedźmina. Myślę, że raczej coś prostszego na początek. Po prostu nie chce mi się rysować myszką i potrzebuje coś sprawnego. Ktoś mi proponował kupić laptopa Microsoft Surface Pro , ale chyba wolę tablet i z tego eksportować na kompa. Z mojej strony wydaję mi się że preferował bym coś z ekranem (tj. nie takie z samą przestrzenią roboczą coś jak touchp

w Sprzęt

• Umiesz czy nie umiesz

Witam wszystkich! Oto nowa zabawa na forum. Polega ona na tym, abyś odpowiedział osobie powyżej na pytanie np. Czy umiesz grać w piłkę.   Zasady: Na pytanie odpowiadamy wyłącznie Umiem, bądź Nie umiem. Dobrze się bawimy (o ile ktoś weźmie udział xD)   Może więc ja zacznę: Czy umiesz śpiewać?

w Zabawy

• Prawda czy fałsz

Zasady gry są banalnie proste. Staramy się zgadnąć co dana osoba lubi, jaką jest itp.   Zasady: Nie wolno pisać dwóch postów z rzędu. Zanim napiszesz kolejny fragment, musisz odczekać na ruch innego z użytkowników. Po odpowiedzeniu na powyższe pytanie (prawda, lub fałsz), możesz zadać kolejne pytanie. Stosujemy oto ten wzór - Osoba pode mną... Świetnie się bawimy.   Osoba pode mną ma długie włosy.

w Zabawy

• A czy B?

Zabawa prosta, wybierasz którąś odpowiedź z wyżej wymienionych i potem sam dajesz do wyboru dwie rzeczy.   Chleb czy bułki

w Zabawy

• Dodaj nową pozycję...