Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Śledziu

Obrobka zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Śledziu

Witam, możecie ocenić moją obróbke tej fotografii oraz ocenić same zdjęcie? :) Autorem fotografii jest @Teny

Tutaj oryginał:

Spoiler

OdtwiIh (1).jpg

A tutaj efekt końcowy:

Spoiler

OdtwiIh.jpg

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
whitey

Co do samej fotografii: zdjęcie fajne, jednak zmieniłabym trochę kadr. Choć rozumiem, że zdjęcie było robione w ruchu i pewnie nie było tak łatwo ;)

Przeróbka na +.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Też mi się podoba, lecz słońce chyba powinno być bardziej z dołu jak w rzeczywistości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TonyM

Mi się zdjęcia źle załadowały czy jakość tych zdjęć jest a'la gif z >100 kolorów? :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin
49 minut temu, TonyM napisał:

Mi się zdjęcia źle załadowały czy jakość tych zdjęć jest a'la gif z >100 kolorów? :P 

a'la gif, niestety, ładnie wyszło ale kolory porażają, co zrobisz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SZYBCIOR

Szkoda że tylko dodałeś słoneczko i kilka efektów :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sodesign.

Ale, ale, to słońce musi być niżej bo teraz to światło źle pada

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobne wątki

• [Pormocja] 100 fotografii i obrazów wektorowych DepositPhotos tylko za $59

Jeśli korzystacie Państwo z komercyjnych obrazków w pracy graficznej oraz blogowaniu, wtedy nie przegapicie okazji zaoszczędzić na zakupie fotografii i obrazów wektorowych na stronie DepositPhotos.  Ten serwis jest dawnym partnerem TemplateMonster i oferuje 60 milionów zdjęć. Dlatego możecie znaleźć tutaj Państwo fotografii na różne potrzeby. Ale to nie wszystko. Specjalnie dla użytkowników „Szablonowego potwora” DepositPhotos przygotował świetny bundle, który pozwala Państwu oszczędzić $431!   Depositphotos Bundle to: Możliwość pobrać 100 dowolnych fotografii oraz obrazków wektorowych ze strony depositphotos.com. Możliwość pobrać obrazki o dowolnej rozdzielności ekranu. Możliwość używać otrzymane obrazki dowolną ilość razy w ramach licencji Royalty free (wolne od tantiem). Możliwość pobrać interesujący obrazek w dowolnym czasie po zakupie usługi.   Wartość bundle wynosi tylko $59, gdzie łączna wartość każdego z obrazków jest $500. I co jest najważniejsze, możecie Państwo zamówić dowolną ilość zestawów obrazków w tej cenie. Dzięki temu przez długie lata zapomnicie o potrzebie dodatkowego zakupu fotografii tematycznych.   Promocja trwa od 12 do 18 lutego. Więcej informacji o niej możecie znaleźć Państwo na stronie: https://www.templatemonster.com/landings/depositphotos/pl/ P.S. Przepraszam za możliwe błędy w pisownie.

w Dyskusje ogólne

• Efekt lśnienia?

Cześć, chce wykonać element podobny do tego co przedstawie na zdjęciu. Moje pytanie brzmi, jak ludzie i w jakim programie tworzą takie rzeczy? Chcę wykonać taką samą(nazwijmy to linie) tylko ze w kolorze niebieskim. Bardzo podoba mi się kolorystyka, wygląda to jak by się mieniło/żarzyło bardzo fajny efekt. Nie moge znalezc poradnikow w internecie, moze pomożecie mi ?;D  Ps; Szczesliwego nowego roku  

w Ogólne

• Efekt na obrazku

Chciałbym spytać jak uzyskać podobny efekt jak poniżej, jeśli zły dział proszę o przeniesienie. https://iv.pl/images/20854237093641809355.png

w Ogólne

• Witam wszystkich!

Na imie mam Arkadiusz (Arek),mieszkam od 11 lat w Norwegii,z Polski pochodze z Bialogardu. Trafilem tutaj,poniewaz szukam grafika do modyfikacji swojej strony na silniku VB 4.2 Pozdrawiam

w Przywitaj się

• Witam!

Witam, mam na imię Patryk, od 12 lat zajmuje się grafiką komputerową od kilku lat projektuje strony internetowe, zajmuje się również pozycjonowaniem stron internetowych. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej: (niektóre podstrony jeszcze w budowie) http://interkielce.pl Pozdrawiam

w Przywitaj się