Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Tatiana Kozuszna

Szukam grafika do zaprojektowania logo firmy Parku Kultury Słowiańskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Tatiana Kozuszna

Poszukuję osoby która zaprojektuje mi logo firmy w postaci herbu słowiańskiego. Herb musi zawierać bogactwa natury(ptaki, zboża, mak polny, cykoria, kalina, rumianki itd).

Czekam na najlepsze pomysły, a po więcej szczegułów zapraszam do kontaktu drogą mailową.

Edytowane przez Tatiana Kozuszna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DominikTyka

Zapraszam do kontaktu https://m.facebook.com/PortfolioDominikTyka/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Pilnie poszukuję programu

Witam. Pilnie poszukuję programu w którym były robione te metryczki (patrz moje zdjęcie profilowe). Niestety nie mogę dodać tu zdjęcia danej metryczki dlatego też ustawiłam na profilowe.  

w Ogólne

• W każdy tydzień za darmo - ikony, grafiki, fonty, wzorki i więcej

Cześć, Większość pewnie zna tą stronę, ale początkujący już bardzo możliwe, że nie. Więc strona : https://creativemarket.com/ , każdego tygodnia, w poniedziałek oferuje 6 darmowych materiałów. Wszystko zapisuje się na naszym koncie i w każdej chwili możemy dany plik pobrać. Warto korzystać.

w Zasoby

• Oceń Avatar osoby powyżej...

Siema, Tak jak w tytule zabawa znana mi z innego forum, latami się tam utrzymuje, zobaczmy jak pójdzie tutaj Nasze avatarki często są bardzo kreatywne, a czasami wymagają zmiany  lol Więc w ramach zabawy oceniamy avatar osoby powyżej w skali od 1 do 10 oraz możemy lecz nie musimy dodać krótki komentarz na temat avatara, szybka akcja wędka spławik Żeby ocenić ponownie czyjś Avatar musisz odczekać 3 posty minimum w innym przypadku Twój post zostanie usunięty. Życzę do

w Zabawy

• Więcej mpx w aparacie telefonu!

Chciałbyś robić zdjęcia w dobrej jakości ale nie możesz na razie kupić sprzętu? Wystarczy Ci telefon! Tak jak napisane w tytule, więcej mpx w aparacie... jak to zrobić w prosty i szybki sposób?  Otóż kilka tygodni temu znalazłem aplikację HD Camera, która polepsza jakość naszych zdjęć, po prostu powiększa o kilka liczbę megapikseli. Pozwala ona robić zdjęcia w 2592x1944, a filmy nagrywać w 1280x720 i stałych 20 fps'ach.   Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?i

w Sprzęt

• Dodaj nową pozycję...