Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

titan

Logo na pieczątkę - jak zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

titan

Witajcie, jestem tutaj nowy i również początkujący w grafice projektowej.

Używam Corel Draw X3/

Syn mnie poprosił o wykonanie pieczątki bez liter, z logo Sowy (pasjonat przyrody)

Pieczątki nie będę wykonywał, wyślę zlecenie do internetu itp.

Ale projekt chcę finalnie wykonać w rysunku wektorowym (taki projekt wymagają wykonawcy pieczątek)

Rysunek wykonam konturowy, markerem, wrzucę skan rysunku do Corela i co dalej? :)

prosze o pomoc i wyrozumiałość :-)
pozdrawiam

Robert

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Prickly Pear

Chyba najprostszym sposobem byłoby użycie opcji image trace. Jest takie coś w illustratorze, po prostu klikasz i program automatycznie stara się przerobić zdjęcie na krzywe. Nie znam się na Corelu, ale znalazłem taką instrukcję, wygląda całkiem pomocnie. Dużo zależy w sumie od jakości zdjęcia/skanu no i efekt nie będzie idealny, ale na takie domowe potrzeby może wystarczyć. A jak nie, no to narzędzie piórko w dłoń i ręczne obrysowywanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
titan

Dziękuję Prickly Pear

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Kilka książek o grafice

Witam. Mam do sprzedania kilka książek. Ceny zostały tak dobrane, aby były niższe niż ceny na Allegro/OLX . Po więcej szczegółów jak np zdjęcia, stan książek itp zapraszam na priv. Odbiór osobisty w Krakowie lub możliwa również wysyłka.   Opis sprzedawanego przedmiotu: Grafika wektorowa. Szkolenie podstawowe -  Von Glitschka Cena: - 25 zł Zdjęcia/screeny: - http://helion.pl/ksiazki/grafika-wektorowa-szkolenie-podstawowe-von-glitschka,grawek.htm Dodatkowe informacje: - Możliwa wysyłka

w Sprzedam

• pBartnik - Witajcie!

Mam na imię Piotrek. Obecnie mam szesnaście lat i mieszkam w Radomsku. W internecie rozpoznawalny jestem pod nickiem "pBartnik". Od dłuższego czasu interesuję się programowaniem oraz kodowaniem. Pracuję w programie WinSCP, a webmasteringiem zajmuje się od paru miesięcy. Codziennie uczę się czegoś nowego, nowych efektów czy nowych zastosowań, które pomagają mi udoskonalić swoje umiejętności. Często udzielam się na forach webmasterskich. Kodowanie to moje hobby, lecz można powiedzieć

w Przywitaj się

• Zlecenie na ikonkę

Typ zlecenia: Ikonka Rozmiar: Najlepiej jak największa, więcej info w "Dodatkowe informacje". Kolorystyka: #e24244 Termin: 21.01.2018 Dodatkowe informacje: Cześć, potrzebuję takiej ikonki:  - najlepiej stworzonej w Adobe Illustrator (abym mógł potem ją zmniejszać, powiększać bez utraty jakości), mam nadzieje że ktoś to stworzy, nie wymagam zbyt wiele - z góry bardzo dziękuje, jestem w stanie dać limit lajków =)

w Zrealizowane

• Moje początki. Jestem otwarty na krytykę

Cześć. Grafiki uczę się od niedawna. To moja pierwsza praca którą robię bez tutoriala - oprócz kilku prób wykonania logo.  Twarz jest na podstawie mojego zdjęcia. Resztę dorobiłem przyglądając się jakiemuś zdjęciu polo   Bardzo chciałbym usłyszeć parę słów krytyki, co mogłoby mnie czegoś nauczyć. Chętnie przeczytam co myślicie.  Na razie tylko jedna praca, potem dojdą następne.     

w Rysunek odręczny i cyfrowy

• Jak zarabiać na grafice?

Witam.  Mam szesnaście lat i chciałbym zacząć zarabiać na grafice komputerowej. Interesuje mnie freelancing. Chciałbym się dowiedzieć jak dobrze zacząć, jak mogło by to przebiegać i czy mogę bez skrupułów reklamować się publicznie  np: na facebooku z treścią wykonywania zleceń za pieniądze. Z góry dziękuję za odpowiedź.

w Ogólnie

• Dodaj nową pozycję...