Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

• Podobne wątki

• Kilka książek o grafice

Witam. Mam do sprzedania kilka książek. Ceny zostały tak dobrane, aby były niższe niż ceny na Allegro/OLX . Po więcej szczegółów jak np zdjęcia, stan książek itp zapraszam na priv. Odbiór osobisty w Krakowie lub możliwa również wysyłka.   Opis sprzedawanego przedmiotu: Grafika wektorowa. Szkolenie podstawowe -  Von Glitschka Cena: - 25 zł Zdjęcia/screeny: - http://helion.pl/ksiazki/grafika-wektorowa-szkolenie-podstawowe-von-glitschka,grawek.htm Dodatkowe informacje: - Możliwa wysyłka

w Sprzedam

• pBartnik - Witajcie!

Mam na imię Piotrek. Obecnie mam szesnaście lat i mieszkam w Radomsku. W internecie rozpoznawalny jestem pod nickiem "pBartnik". Od dłuższego czasu interesuję się programowaniem oraz kodowaniem. Pracuję w programie WinSCP, a webmasteringiem zajmuje się od paru miesięcy. Codziennie uczę się czegoś nowego, nowych efektów czy nowych zastosowań, które pomagają mi udoskonalić swoje umiejętności. Często udzielam się na forach webmasterskich. Kodowanie to moje hobby, lecz można powiedzieć

w Przywitaj się

• Zlecenie na ikonkę

Typ zlecenia: Ikonka Rozmiar: Najlepiej jak największa, więcej info w "Dodatkowe informacje". Kolorystyka: #e24244 Termin: 21.01.2018 Dodatkowe informacje: Cześć, potrzebuję takiej ikonki:  - najlepiej stworzonej w Adobe Illustrator (abym mógł potem ją zmniejszać, powiększać bez utraty jakości), mam nadzieje że ktoś to stworzy, nie wymagam zbyt wiele - z góry bardzo dziękuje, jestem w stanie dać limit lajków =)

w Zrealizowane

• Moje początki. Jestem otwarty na krytykę

Cześć. Grafiki uczę się od niedawna. To moja pierwsza praca którą robię bez tutoriala - oprócz kilku prób wykonania logo.  Twarz jest na podstawie mojego zdjęcia. Resztę dorobiłem przyglądając się jakiemuś zdjęciu polo   Bardzo chciałbym usłyszeć parę słów krytyki, co mogłoby mnie czegoś nauczyć. Chętnie przeczytam co myślicie.  Na razie tylko jedna praca, potem dojdą następne.     

w Rysunek odręczny i cyfrowy

• Grafika na konto YouTube - płatne zlecenie.

Typ zlecenia:  Grafika na konto YT + banner na YT Rozmiar:  2560X1440 MAX. 4 MB Kolorystyka: Dowolna ale raczej cos z bielą Adres strony: https://www.youtube.com/channel/UCvoBJPYTvgVp4va8PmtqgPw Budżet oraz sposoby płatności: max. 100 zł przelew bankowy Termin: 27.02.2017  Dodatkowe informacje:  Kanał z muzyką zmienioną technologicznie.Skojarzenia - łagodność,wieloformatowość,uniwersalność,świadomość,spokój.Rozpatrzę każdą propozycję graficzną i cenową

w Zrealizowane

• Dodaj nową pozycję...