Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Iri

Komiks na podstawie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Iri

Hej,

mam może dość prozaiczne pytanie, ale nie jestem pewna jak do tego podejść. Planuje hobbistycznie stworzyć komis opierający się na grze mmo. Ma to być historyjka, która dzieje się w uniwersum tej gry i jest o jej bohaterach. Nie jestem pewna czy w ogóle mogę coś takiego zrobić i jak wygląda kwestia praw autorskich, jeśli komis miałby trafiać na strony typu deviantart, webtoon? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Prickly Pear

Fanarty to zazwyczaj szara strefa, której firmy nie ruszają. W momencie jak tylko wrzucasz i się chwalisz nie powinno być żadnych problemów. Co najwyżej w momencie prób spieniężenia tego mogłyby pojawić się pewne zgrzyty, ale i tak dużo osób sprzedaje nielicencjonowany merch oparty na różnych dużych uniwersach (to już raczej głębsza kwestia, a sam się nie znam).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Moje początki. Jestem otwarty na krytykę

Cześć. Grafiki uczę się od niedawna. To moja pierwsza praca którą robię bez tutoriala - oprócz kilku prób wykonania logo.  Twarz jest na podstawie mojego zdjęcia. Resztę dorobiłem przyglądając się jakiemuś zdjęciu polo   Bardzo chciałbym usłyszeć parę słów krytyki, co mogłoby mnie czegoś nauczyć. Chętnie przeczytam co myślicie.  Na razie tylko jedna praca, potem dojdą następne.     

w Rysunek odręczny i cyfrowy

• Hej :)

Hej wszystkim, nazywam się Sylwia Grafiką interesowałam się od dawna, ale dopiero od jakiś 3-4 lat mogę powiedzieć, że zajmuję się tym intensywniej. Wykonuję projekty logotypów, layoutów itd. Ostatnio po skończonym bootcampie poszerzyłam umiejętności o concept art i digital painting. Mam nadzieje, że i tutaj u Was się jeszcze sporo nauczę Pozdrawiam

w Przywitaj się

• Illustrator Tutorial - Jak stworzyć ikonę bezludej wyspy w stylu flat design

Cześć! tutaj możecie objerzeć serię moich tutoriali nt tworeznia w Illustratorze ikony w stylu flat design Zobacz na Youtube   Jeśli film ci się spodoba, kliknij łapkę w górę! Dzięki! Tutoriale w języku angielskim.

w Poradniki

• Cześć, jestem Norbert, a ty?

Dobry wieczór, Jako, że dzisiaj, a w sumie wczoraj zarejestrowałem się, więc wypadałoby powiedzieć o sobie kilka zdań na tym forum... Cześć i to na tyle a tak na serio, (wpisz tutaj swoje imię), aktualnie jestem 19-letnim studentem, który w wolnym czasie bawi się w grafice wektorowej. Oprócz tego, lubię też bazgrać na kartce, gdyż rysowaniem tego nazwać nie mogę  

w Przywitaj się

• hej ludziki

Witam wszystkich serdecznie!  Znalazłam się tutaj dzięki facebookowi, kiedy ktoś napisał, że zamykają stare forum ale już ma godnego następce   Cieszę się, że będe mogła razem z wami patrzeć jak stronka się rozrasta. Grafika u mnie leży (jeszcze!) ale miliony godzin nad PSem i powinno być lepiej.  Pozdrawiam i dzięki 

w Przywitaj się

• Dodaj nową pozycję...