Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Kurczak110496

Nowe Logo klubu sportowego

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczak110496

Witam potrzebuję grafika który stworzy nowe logo klubu sportowego który powstał w 1959 roku i gra w Podlaskiej lidze okręgowej. Ktoś podejmie się lub zna osobę ?? Oczywiście za wykonanie zapłacę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pendro

Witam

Nie wiem czy zlecenie nadal aktualne, natomiast piszę bo jestem chętny.

Witam

Nie wiem czy zlecenie nadal aktualne, natomiast piszę bo jestem chętny.

Mój mail to pendropl2000@gmail.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Witam ;)

😉

w Przywitaj się

• Szukam grafika do zaprojektowania logo firmy Parku Kultury Słowiańskiej

Poszukuję osoby która zaprojektuje mi logo firmy w postaci herbu słowiańskiego. Herb musi zawierać bogactwa natury(ptaki, zboża, mak polny, cykoria, kalina, rumianki itd). Czekam na najlepsze pomysły, a po więcej szczegułów zapraszam do kontaktu drogą mailową.

w Logo i identyfikacja wizualna

• Grafika DTP

Witam, Szukam osoby z technicznym podejściem do grafiki z doświadczeniem w dtp, będącej w stanie na podstawie przedstawionych wzorów ( gotowej koncepcji graficznej ) przygotować grafiki w standardzie dla drukarni. Zależy mi na osobie która lubi tego typu pracę i miała by ochotę pomóc podczas tworzenia projektu w rozsądnych kosztach - w grę wchodzi dłuższa współpraca. Jako dodatkowa gratyfikacja, przewidziana jest możliwość wzmianki o udziale grafika w projekcie oraz firmowa rekomendacja. Osoby z

w Projekty do druku

• Witam

Witam Posiadam od x czasu forum o tematyce sat  na silniku phpbb przemo i właśnie planuje przesiadkę na myBB a że jestem już jak to mówią wapniakiem , będę potrzebował pomocy  i mam nadzieję ,że tu takową otrzymam   Pozdrawiam  

w Przywitaj się

• Dodaj nową pozycję...