Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

shaddx

Sprzedam Wacom Cintiq 13 HD-Stan idealny

Rekomendowane odpowiedzi

shaddx

Witam,sprzedam Wacom Cintiq 13 HD,jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na aukcję->

https://allegro.pl/oferta/tablet-graficzny-wacom-cintiq-13hd-pokrowiec-8523956423

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Tablet wacom intuos pro m - problem

Witam, Mam problem z tabletem graficznym firmy wacom, mianowicie chodzi o próby malowania pędzlem w programie Illustrator: gdy próbuję zrobić punkt i przytrzymuje rysik w jednym miejscu to nie dzieję sie nic, pióro nie rysuję, rysuję z pewnym odstępem od miejsca postawienia kursora.  Dodam że przy pracy myszką nie ma takiego problemu

w Projekty do druku

• Sprzedam tablet Wacom Cintiq 27QHD

Sprzedam tablet Wacom Cintiq 27QHD wraz z ergo standem Wacom -komplet. Jest to wersja nie dotykowa, osobiście uważam, że dużo praktyczniejsza od dotykowej. Tablet zakupiłem w marcu 2016 roku. Tablet od nowości posiada folie ochronną dlatego ekran jest jak nowy. Oczywiście posiadam komplet pudełek wraz z okablowaniem i wszystkimi akcesoriami. Wszystko w pełni sprawne. Preferowany odbiór osobisty z możliwością prezentacji urządzenia. Tablet w ciągłym użyciu przeze mnie. Istnieje możliwość darmoweg

w Sprzedam

• Wacom Cintiq 22HD or XP-Pen Artist 22E Pro display drawing tablet for digital art

Hey guys I'm about to get serious about digital art. I currently use the XP-Pen Star03 Graphics tablet Small and I was looking at the Wacom Cintiq 22HD when i stumbled across the XP-Pen Artist 22E Pro display drawing tablet . Its time for me to stop a lot of gaming time and turn it into what i used to be good at and maybe a career change down the line. Spec wise both are similar, Also one more flaw on the Artist 22E Pro is the inability to multi-touch input . other then that not much e

w Sprzęt

• Tablet piórkowy Wacom Intuos5 M

Witam,    Przyznaję, zalogowałem się tu głównie aby poinformować, ze mam na sprzedaż urządzenie - jak w temacie - dość specjalistyczne. Praktycznie nie używane, za mnie więcej 1/2  ceny rynkowej. Myślę, że dla kogoś z Was może to być okazja. Cena: 820

w Sprzedam

• Dodaj nową pozycję...