Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

soup81

Poszukuję konkretnego fontu EFN nissan czarny

Rekomendowane odpowiedzi

soup81

Właściwie jak w temacie. Potrzebuję na okoliczność "podrobienia" w wydruku na folii napisu nagrobnego. Jakiego fontu potrzebuję już znalazłam, problem w tym, że został stworzony w 1999 roku i nigdzie nie można go zakupić. Jest jakaś Chińska stronka, ale samo to że wymagają przy weryfikacji skanu DO jest już mega podjerzane. Jeśli ktoś dysponuje, to błagam o pomoc. Czcionka EFN Nissan Czarny. Obrazek poglądowy właśnie z Chińskiej dziwnej strony.spacer.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Prickly Pear

Nie znam się, to się wypowiem.
Wrzuciłem w google, bo nie miałem lepszego punktu wyjścia i ciężko w ogóle znaleźć jakieś sensowne źródło które o tym pisze albo oferuje go do pobrania. Może spróbuj skontaktować się bezpośrednio z kimś, kto go używa? Bo w innym wypadku zdecydowanie bezpieczniej i mniej czasochłonnie będzie znaleźć podobny substytut (ale jestem pewien że potrafisz to równie efektywnie zrobić co ja sam, także mogę co najwyżej podesłać jakieś stronki zbiorcze z fontami).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Tablet wacom intuos pro m - problem

Witam, Mam problem z tabletem graficznym firmy wacom, mianowicie chodzi o próby malowania pędzlem w programie Illustrator: gdy próbuję zrobić punkt i przytrzymuje rysik w jednym miejscu to nie dzieję sie nic, pióro nie rysuję, rysuję z pewnym odstępem od miejsca postawienia kursora.  Dodam że przy pracy myszką nie ma takiego problemu

w Projekty do druku

• Problem z zapiesem logo.

Cześć i czołem! Jestem tu dosłownie nowa i nie ukrywam, że wpadłam po rzetelne rady co do mojego projektu.   Grafiką zajmuję się w wolnych chwilach - bo lubię, rysuję odkąd pamiętam i  czasem lubię pomagać, ale w tym co robię jestem totalnym amatorem (zaraz coś o tym przeczytacie). No właśnie... pomagać... I dzięki mojej dobroduszności zgodziłam się pomóc w stworzeniu nowego logo dla koła studenckiego. Sam proces tworzenia koncepcji, nie był trudny, ale gorzej poszło w p

w Poradniki

• Problem z tabletem graficznym Huion.

Witam wszystkich! Napotkał mnie dziś niemały problem z tabletem Huion.   Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona, działa świetnie, jednak kiedy chciałam zmienić jego orientację z landscape na portrait zaczęły się problemy. Kursor porusza się w sposób zupełnie przeciwny, niż ruchy wykonywane przeze mnie przy użyciu pena. Użycie kalibracji pena nie działa, wręcz pogarsza sprawę, ponieważ kursor podczas używania pena, porusza się tylko po pasku programów. Zależy mi na zmienionej orientac

w Sprzęt

• Z jakiego hostingu zdjęć korzystać?

Już nie raz napotykałem się na pytania odnośnie Hostingów zdjęć, z których warto korzystać przy udostępnianiu swoich prac w Internecie. Aby nasza praca pojawiła się w sieci, nie trzeba robić tego bezpośrednio przez różnego typu Hostingi zdjęć. Mogą to być np. portale internetowe, na których możemy dodawać grafiki jako załącznik itp. Udostępniając nasze projekty w takich miejscach jak np. Facebook, czy Google+, w łatwy i szybki sposób możemy uzyskać bezpośredni link do naszej grafiki.  

w Poradniki

• Dodaj nową pozycję...