Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

lk1926

Logo sklepu sportowego "trenowac.pl"

Rekomendowane odpowiedzi

lk1926

Szukam chętniej osoby na wykonanie loga sklepu internetowego "trenowac.pl". Logo ma być proste ale mam mieć jakiś element wyróżniający. Cena 50 zł. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Szukam grafika do zaprojektowania logo firmy Parku Kultury Słowiańskiej

Poszukuję osoby która zaprojektuje mi logo firmy w postaci herbu słowiańskiego. Herb musi zawierać bogactwa natury(ptaki, zboża, mak polny, cykoria, kalina, rumianki itd). Czekam na najlepsze pomysły, a po więcej szczegułów zapraszam do kontaktu drogą mailową.

w Logo i identyfikacja wizualna

• Proste UI

Hejka, kolejne UI z mojej strony. Nie będę się rozpisywać, mile widziane komentarze    

w Webdesign i UI

• Szukam pomocy

Cześć, mam troche trudną sytuacje. Widzicie wiele osób mówi mi , że moja grafika jest ładna a ja jedyne co umiem zrobić to coś na podobieństwo eemmmm jakby to ująć płomieni w gimp 2. Czy jest ktoś kto byłby zainteresowany podszkoleniem mnie ? Mam 15 lat, jestem już dawno po mutacji głosowej. Grafikę ( próbuje ) "tworzę" od jakichś 6 miesięcy. No i chciałbym sie nauczyć emm dziwnie to ujme no ale nic, chciałbym być na wyższym poziomie niż na którym jestem i pragnąłbym nauczyć sie czegoś więcej. 

w Ogólnie

• Oceń Avatar osoby powyżej...

Siema, Tak jak w tytule zabawa znana mi z innego forum, latami się tam utrzymuje, zobaczmy jak pójdzie tutaj Nasze avatarki często są bardzo kreatywne, a czasami wymagają zmiany  lol Więc w ramach zabawy oceniamy avatar osoby powyżej w skali od 1 do 10 oraz możemy lecz nie musimy dodać krótki komentarz na temat avatara, szybka akcja wędka spławik Żeby ocenić ponownie czyjś Avatar musisz odczekać 3 posty minimum w innym przypadku Twój post zostanie usunięty. Życzę do

w Zabawy

• Dodaj nową pozycję...