Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

BooBooBox

Jakie dane na projekcie?

Rekomendowane odpowiedzi

BooBooBox

Witam,

nie jestem grafikiem, nie mam dużego doświadczenia ale chcę wypróbować swoje siły w tej dziedzinie. Znalazłam konkurs graficzny w którym chciałabym wziąć udział. Chodzi o zaprojektowanie loga i wizytówki. W opisie konkursu nie było żadnych danych kontaktowych, jakie dane mam wpisać w projekcie? Z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Prickly Pear

Wrzuć jakiś placeholder. Wymyśl imię i nazwisko pasujące do danej branży, albo wrzuć po prostu generycznego Jana Kowalskiego, numer jako 123 456 789 albo dowolną inną kombinację cyfr. Jeśli chodzi o dłuższe teksty, to rzeczy typu lorem ipsum dobrze nadają się na tekst zastępczy. 

Pamiętaj, że nie chodzi o to, żeby ten tekst miał sens, więc najlepiej wrzucić go w jakimś obcym języku, żeby nie rozpraszał. W takich próbnych projektach chodzi o pokazanie końcowego wyglądu kroju pisma czy rozłożenia elementów, a same dane są do podmiany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Witam ;)

?

w Przywitaj się

• Sprzedam Tablet graficzny Xp-Pen Star 03

Witam mam na sprzedaż Tablet graficzny Xp-Pen Star 03 Pióro pasywne 8192 ---- Tutaj kieruję ofertę do ludzi z katowic. Odbiór osobisty.Gotówka. --- Kupiłem  pod wpływem chwilowego zainteresowania  parę razy  się pobawiłem i leży od paru miesięcy. Cena na allegro wahają się około 180zł nowe. Moja cena 120zł.  W pełni sprawny - pióro - przyciski - table. Jak do Poniedziałku nie znajdę chętnych to po prostu zaniosę do lombardu.  Pozdrawiam. Nr Telefonu 786135384 - prosze o smsy.

w Sprzedam

• Dział Graficzny - system motywacji. Jaki?

Witam Wszystkich , Jestem nowy na forum,   Muszę Was prosić o pomoc ponieważ nie znalazłem rozwiązania stricte związanego z działem  graficznym /DTP. Kieruje kilkuosobowym zespołem i padł ze strony zarządu pomysł wprowadzenia systemu motywującego dla pracowników. Coś na zasadzie kija i marchewki, czyli karania za błędy i nagradzania za dobra pracę. Premia finansowa lub jej brak.  Może znacie jakieś rozwiązania, stosowaliście, pracowaliście lub chociaż słyszeliście i macie wiedzę jak to

w Ogólne

• Lifting Loga & Wizytówki // Dobór kolorów

Cześć,  Poszukuję osoby, która wykona lifting loga z doborem kolorów.  Logo oraz wizytówka przeznaczona jest dla firmy wykonującej konstrukcje stalowe na statkach.    Pliki z poprzednim logiem: https://drive.google.com/drive/folders/1R3HJ94mkGgHc_DkVuByaeSmsMxqkVFy5?usp=sharing   pozdrawiam,  Tadeusz.       

w Logo i identyfikacja wizualna

• Witam

Witam Posiadam od x czasu forum o tematyce sat  na silniku phpbb przemo i właśnie planuje przesiadkę na myBB a że jestem już jak to mówią wapniakiem , będę potrzebował pomocy  i mam nadzieję ,że tu takową otrzymam   Pozdrawiam  

w Przywitaj się

• Dodaj nową pozycję...