Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

domi_dubb

Poszukuję grafika

Rekomendowane odpowiedzi

domi_dubb

Witam, poszukuję osoby która potrafi zrobić ładne logo. Po więcej informacji proszę o kontakt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
marcinprojekt.com

Jestem zainteresowany wykonaniem logo.

Zapraszam do kontaktu

kontakt@marcinprojekt.com

www.marcinprojekt.com - projektowanie graficzne, grafik komputerowy z 12 letnim doświadczeniem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Young Design - usługi graficzne

Witajci! Wykonuje grafikę jako niezależny grafik. Wykonuje zlecenia począwszy od social media kit (grafiki potrzebne na media społecznościowe najczęściej banner+avatar), aż po projekty stron internetowych oraz wizytówek dla Twojej firmy. Moje prace możesz znaleźć na:   https://www.facebook.com/youngdsgn/

w Wykonam

• INWNQ
      • INWNQ
    • Nowe Logo klubu sportowego

Witam potrzebuję grafika który stworzy nowe logo klubu sportowego który powstał w 1959 roku i gra w Podlaskiej lidze okręgowej. Ktoś podejmie się lub zna osobę ?? Oczywiście za wykonanie zapłacę.

w Logo i identyfikacja wizualna

• Niedrogie lub darmowe programy graficzne

Niniejszy wątek posłuży do zbierania informacji odnośnie programów graficznych "na każdą kieszeń".  W pierwszym poście sporządzę podsumowanie, w postach poniżej zachęcam do dyskusji, oraz podawania propozycji programów, które powinny się znaleźć na liście.   PROGRAMY DARMOWE   1) Edycja map bitowych   Gimp - https://www.gimp.org/ Wszyscy znają gimpa - jest to program funkcjonalnie zbliżony do Photoshopa, służący do edycji i tworzenia map bitowych. Ma dziwny int

w Poradniki

• Logo sklepu sportowego "trenowac.pl"

Szukam chętniej osoby na wykonanie loga sklepu internetowego "trenowac.pl". Logo ma być proste ale mam mieć jakiś element wyróżniający. Cena 50 zł. 

w Logo i identyfikacja wizualna

• Początkujący grafik

Cześć, jestem początkującym frontend developerem i poszukuję jakiegoś młodego grafika do podjęcia współpracy. Ty tworzysz, ja na jego podstawie robię stronę i portfolio dla mnie i dla Ciebie. Pieniędzy z tego nie będzie, ale nabierzemy doświadczenia ?

w Webdesign i UI

• Dodaj nową pozycję...