Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Swięty3x2

pliki png -> katalog online (flip book)

Rekomendowane odpowiedzi

Swięty3x2

Cześć, może ktoś z kolegów jest w stanie mnie nakierować na poprawne rozwiązanie. Potrzebuje wykonać tzw. flip book w formie www. Mam strony katalogu wykonane w photoshop'ie - każda strona odzielny png. Chciałbym to jakoś przekonwertować do katalogu online. Na pewno kojarzycie flip book'i. Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam Święty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• [Sprzedam] Adobe Photoshop CS6 Extended

zapraszam do licytacji: https://allegro.pl/adobe-photoshop-cs6-wersja-extended-i7509947889.html

w Sprzedam

• Photoshop CC 2018 dla wiecznie początkujących

Praktyczne podstawy obsługJ czyli jJak szybko zacząć samodzielnie pracować z Photoshopem. Kliknij tutaj i zapisz się ZA DARMO!     Z kursu nauczysz się: - Podstaw obsługi programu: tego jak robić właściwy użytek z paneli, narzędzi czy menu. - Jak tworzyć i obsługiwać dokumenty. - Jak dodawać i edytować zdjęcia. Dowiesz się np. jak poprawić zdjęcie przy pomocy kilku prostych kliknięć. - Wreszcie zrozumiesz po co w ogóle są te warstwy i maski i co można

w Poradniki

• Jak używać masek kryjących - Photoshop CC Tutorial

W tym filmie nauczysz sie jak używać masek kryjących w Photoshopie.     Jeśli ten film Ci się przydał, zostaw łapkę w górę i subskrybuj kanał!

w Poradniki

• Cześć.

Cześć, jestem nowym użytkownikiem. Moją mocną stroną są fotografia oraz rysunek odręczny. Zajmuę się też grafiką wektorową. Jednocześnie chciałbym spróbować swoich sił w innych dziedzinach szeroko pojętej grafiki. Mam nadzieję że uda się to z pomocą tego forum.

w Przywitaj się

• Dodaj nową pozycję...