Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Avenshow

Huion q620m

Rekomendowane odpowiedzi

Avenshow

Witam, zakupiłem tablet Huion q620m, nie potrafię zaprogramować 8 klawiszy funkcyjnych z boku,

chciałbym np,  by były różne kolory pióra, gumka itd, by szybko móc się przełączać w czasie pracy.

Klikanie piórkiem jest wolniejsze, wymaga precyzji itd.

Pozdrawiam, Piotr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Wizualizacja stanu pracy maszyny (UI)

Cześć artyści,   Mam nietypową prośbę, ale jak najbardziej związaną z grafiką komputerową... otóż wraz z przyjacielem pracujemy hobbistycznie nad konstrukcją maszyny do wymiany opon.. w sumie to już mamy w pełni działający prototyp, a nawet dwa. Aby poprawić komunikację z użytkownikiem dodałem monitor i stworzyłem wizualizację, na której pokazywany jest stan pracy maszyny. Poniżej zamieszczam kilka przykładowych widoków ekranu + model samej maszyny, który jest w centrum ekranu i animuj

w Webdesign i UI

• wiet
      • wiet
    • Prezent pod Choinke - tablet

Hej. Zbliżają się swięta. Moja Dziewczyna jest na drugim roku i studiuje grafikę komputerową. Pomyślałem o prezencie w postaci tabletu graficznego. Niestety jestem w tym kompletnie zielony. Chciałbym się dowiedzieć od Was czy tablety graficzne w granicach 300-400 zł z np.mediaexpert nadadzą się wgl do czegoś czy lepiej taki sprzet sobie odpuścić i poszukać innego pomysłu na prezent? Jako że do świąt coraz mniej czasu licze na szybką odpowiedz. Dziekuje z góry i pozdrawiam.

w Sprzęt

• karol332
      • karol332
    • [Sprzedam] Tablet Graficzny LCD Wacom Cintiq 24'' HD Touch

Sprzedam Tablet Graficzny LCD Wacom Cintiq 24'' HD Touch Stan bardzo dobry, nie widać śladów użytkowania Sprawdzany przez kilku grafików, w 100% sprawny + długopis i zestaw rysików Dodatkowo stojak 250 zł   https://www.olx.pl/oferta/tablet-graficzny-lcd-wacom-cintiq-24-hd-touch-CID99-IDFyBHI.html

w Sprzedam

• Huion q620m

w Sprzęt

• Dodaj nową pozycję...