Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

• Podobne wątki

• Wizualizacja stanu pracy maszyny (UI)

Cześć artyści,   Mam nietypową prośbę, ale jak najbardziej związaną z grafiką komputerową... otóż wraz z przyjacielem pracujemy hobbistycznie nad konstrukcją maszyny do wymiany opon.. w sumie to już mamy w pełni działający prototyp, a nawet dwa. Aby poprawić komunikację z użytkownikiem dodałem monitor i stworzyłem wizualizację, na której pokazywany jest stan pracy maszyny. Poniżej zamieszczam kilka przykładowych widoków ekranu + model samej maszyny, który jest w centrum ekranu i animuj

w Webdesign i UI

• wiet
      • wiet
    • Prezent pod Choinke - tablet

Hej. Zbliżają się swięta. Moja Dziewczyna jest na drugim roku i studiuje grafikę komputerową. Pomyślałem o prezencie w postaci tabletu graficznego. Niestety jestem w tym kompletnie zielony. Chciałbym się dowiedzieć od Was czy tablety graficzne w granicach 300-400 zł z np.mediaexpert nadadzą się wgl do czegoś czy lepiej taki sprzet sobie odpuścić i poszukać innego pomysłu na prezent? Jako że do świąt coraz mniej czasu licze na szybką odpowiedz. Dziekuje z góry i pozdrawiam.

w Sprzęt

• karol332
      • karol332
    • [Sprzedam] Tablet Graficzny LCD Wacom Cintiq 24'' HD Touch

Sprzedam Tablet Graficzny LCD Wacom Cintiq 24'' HD Touch Stan bardzo dobry, nie widać śladów użytkowania Sprawdzany przez kilku grafików, w 100% sprawny + długopis i zestaw rysików Dodatkowo stojak 250 zł   https://www.olx.pl/oferta/tablet-graficzny-lcd-wacom-cintiq-24-hd-touch-CID99-IDFyBHI.html

w Sprzedam

• Huion q620m

w Sprzęt

• Dodaj nową pozycję...