Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

exenovskyy

Pytanie do osób które używają Photoshopa

Rekomendowane odpowiedzi

exenovskyy

Witam mam pytanie dotyczące grafiki dopiero w sumie zaczynam  ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zrobić takie żółte paski po bokach lub takie cos co podświetla 

Fb.com/neutihc tutaj jest taki przykład bardzo chciałbym wiedzieć jak się taki efekt robi 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Jest to zadanie z grafiki restrowej/wektrowej, grafiki 2/3D i animacji. Pomoże ktoś?

Format STL jest wykorzystywany w programach do modelowania grafiki 3D. -Prawda -Fałsz Jednostkę "dpi" stosuje się do określania jakości obrazów drukowanych. -Prawda -Fałsz Do projektowania czcionek komputerowych wykorzystuje się narzędzia charakterystyczne dla grafiki wektorowej. -Prawda -Fałsz Renderowanie to pierwszy etap pracy nad animacją. -Prawda -Fałsz Pojęcie węzłów i segmentów ścieżek są charakterystyczne dla grafiki rastrowej. -Prawda -Fałsz

w Projekty 3D i animacja

• Jakiego typu programem są robione tego typu grafiki?

Witam.   Nie jestem grafikiem. Do tematu grafiki komputerowej wracam... raz na 5 lat :) gdy potrzebuję zrobić coś "dla siebie". I wtedy "wertuję" Internet tygodniami bo nie mogę znaleźć informacji na temat uzyskania jakiegoś JEDNEGO, KONKRETNEGO efektu graficznego :/   Ale chyba potrafię sformułować bardziej ogólne zagadnienie, które mnie dręczy (bo w sumie jest ono takie samo co te pięć lat :) ).   Generalnie chodzi o odzworowanie "realnych" powierzchni, faktu

w Ogólne

• Witam wszystkich!

Witam wszystkich! Jeśli potrzebujesz grafiki, odezwij się do mnie! Wartość pracy ustalasz ty sam!

w Przywitaj się

• Program do wstawiania grafiki w grafikę

Dzień dobry, muszę wstawić zdjęcie  do kilkunastu grafik. Problem nie w wykonaniu jednej operacji tyko w bardzo wielu. Grafika wstawiana jest zawsze tej samej wielkości. Grafiki, do których jest wstawiana są zawsze te same. Miejsce, w które jest wstawiana jest zawsze to samo. Wadaje się, że taką operację dość łatwo zautoomatyzować. Czy ktoś może poradzić jak to zrobić ?  

w Oprogramowanie

• Dodaj nową pozycję...