Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Kamil

poszukiwany grafik do stworzenia szablonu strony oraz logo

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil

Witam, poszukuje osoby, która jest w stanie stworzyć szablon strony fotowoltaicznej oraz jej logo. Zależy nam na czasie, proszę o wiadomość prywatną:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Logo Gamingowe

Sprzedam logo gamingowe za 2 zł z lwem

w Logo i identyfikacja wizualna

• Grafika użytkowa i reklamowa, strony WWW

Hej!  Nazywam się Michał, aktualnie mieszkam we Wrocławiu, lecz działam w całej Polsce. Od prawie 8 lat zajmuję się projektowaniem grafiki użytkowej. Jestem studentem 5 roku na kierunku "Marketing internetowy i e-commerce" dzięki czemu posiadłem sporo wiedzy teoretycznej z zakresu marketingu internetowego oraz psychologii w internecie.    Pracuję na pakiecie Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe XD)     Co mogę dla Ciebie wykonać?

w Wykonam

• Animowane logo

Cześć,   co myślicie o takiej animacji: https://www.behance.net/gallery/72522597/ININITY-logo-animation ?

w Projekty 3D i animacja

• Poszukuję grafika

Szukam grafika, który podjąłby się wykonania logo sklepu internetowego oraz "maskotki" marki w formie kolorowego, komiksowego zwierzaka. Zależałoby mi na stworzeniu kilku grafik zwierzaka w różnych pozach, które będzie można wykorzystać zarówno na stronie, jak i social mediach. Tak samo w przypadku logo, chciałabym móc wykorzystać je w wielu miejscach, więc najlepszy byłby cały pak różnych konfiguracji dostosowanych do różnych stron czy apek :)

w Logo i identyfikacja wizualna

• Dodaj nową pozycję...