Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

• Podobne wątki

• Grafika użytkowa i reklamowa, strony WWW

Hej!  Nazywam się Michał, aktualnie mieszkam we Wrocławiu, lecz działam w całej Polsce. Od prawie 8 lat zajmuję się projektowaniem grafiki użytkowej. Jestem studentem 5 roku na kierunku "Marketing internetowy i e-commerce" dzięki czemu posiadłem sporo wiedzy teoretycznej z zakresu marketingu internetowego oraz psychologii w internecie.    Pracuję na pakiecie Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe XD)     Co mogę dla Ciebie wykonać?

w Wykonam

• Grafik potrzebny

Witam. Czy możecie pomoc mi w kwestii znalezienia kogoś kto specjalizuje sie w robieniu tego typu grafik do tryptyków? Jakie są koszta takich projektów? Dziekuje za każda pomoc.    https://naklejkomania.eu/obrazy-na-plotnie/tryptyki-do-salonu-sypialni-41126-obrazy-na-sciane-zlota-abstrakcja/

w Przywitaj się

• poszukiwany grafik do stworzenia szablonu strony oraz logo

Witam, poszukuje osoby, która jest w stanie stworzyć szablon strony fotowoltaicznej oraz jej logo. Zależy nam na czasie, proszę o wiadomość prywatną:)

w Webdesign i UI

• Poszukuję grafika

Szukam grafika, który podjąłby się wykonania logo sklepu internetowego oraz "maskotki" marki w formie kolorowego, komiksowego zwierzaka. Zależałoby mi na stworzeniu kilku grafik zwierzaka w różnych pozach, które będzie można wykorzystać zarówno na stronie, jak i social mediach. Tak samo w przypadku logo, chciałabym móc wykorzystać je w wielu miejscach, więc najlepszy byłby cały pak różnych konfiguracji dostosowanych do różnych stron czy apek :)

w Logo i identyfikacja wizualna

• Dodaj nową pozycję...