Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

tadekeloel

Programy graficzne dla początkujących

Rekomendowane odpowiedzi

tadekeloel

Z jakich programów dla początkujących i średniozaawansowanych korzystać? Co polecacie najpierw? :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Z jakiego hostingu zdjęć korzystać?

Już nie raz napotykałem się na pytania odnośnie Hostingów zdjęć, z których warto korzystać przy udostępnianiu swoich prac w Internecie. Aby nasza praca pojawiła się w sieci, nie trzeba robić tego bezpośrednio przez różnego typu Hostingi zdjęć. Mogą to być np. portale internetowe, na których możemy dodawać grafiki jako załącznik itp. Udostępniając nasze projekty w takich miejscach jak np. Facebook, czy Google+, w łatwy i szybki sposób możemy uzyskać bezpośredni link do naszej grafiki.  

w Poradniki

• Jaki tablet graficzny dla początkujących?

Witam, od razu mówię że na chwilę obecną szukam tabletu do 200zł.Moja rozdzielczość ekranu to 1280 x 1024. Ekran o przekątnej 17 cali, proporcje 4:3 34,5x25,9cm. Chodzi mi o tablet graficzny, który ciut ulepszy moje prace graficzne we photoshopie. Wacom z tego co wiem jest dosyć drogi, a nie wiem czy opłaca się kupować chociażby ten: XP-Pen Tablet graficzny Star G640S - https://www.xp-pen.com/goods/show/id/371.html . Możecie mi coś polecić?

w Inne

• Photoshop CC 2018 dla wiecznie początkujących

Praktyczne podstawy obsługJ czyli jJak szybko zacząć samodzielnie pracować z Photoshopem. Kliknij tutaj i zapisz się ZA DARMO!     Z kursu nauczysz się: - Podstaw obsługi programu: tego jak robić właściwy użytek z paneli, narzędzi czy menu. - Jak tworzyć i obsługiwać dokumenty. - Jak dodawać i edytować zdjęcia. Dowiesz się np. jak poprawić zdjęcie przy pomocy kilku prostych kliknięć. - Wreszcie zrozumiesz po co w ogóle są te warstwy i maski i co można

w Poradniki

• Jakie polecacie fonty do UI/UX

Cześć, mam do Was pytanie. Jakich fontów najczęściej używacie przy projektowaniu UI/UX? Które najbradziej polecacie?

w Ogólnie

• Dodaj nową pozycję...