Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

• Podobne wątki

• Poszukuję grafika

Szukam grafika, który podjąłby się wykonania logo sklepu internetowego oraz "maskotki" marki w formie kolorowego, komiksowego zwierzaka. Zależałoby mi na stworzeniu kilku grafik zwierzaka w różnych pozach, które będzie można wykorzystać zarówno na stronie, jak i social mediach. Tak samo w przypadku logo, chciałabym móc wykorzystać je w wielu miejscach, więc najlepszy byłby cały pak różnych konfiguracji dostosowanych do różnych stron czy apek :)

w Logo i identyfikacja wizualna

• pliki png -> katalog online (flip book)

Cześć, może ktoś z kolegów jest w stanie mnie nakierować na poprawne rozwiązanie. Potrzebuje wykonać tzw. flip book w formie www. Mam strony katalogu wykonane w photoshop'ie - każda strona odzielny png. Chciałbym to jakoś przekonwertować do katalogu online. Na pewno kojarzycie flip book'i. Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam Święty

w Webdesign i UI

• Poszukuję grafika

Witam, poszukuję osoby która potrafi zrobić ładne logo. Po więcej informacji proszę o kontakt

w Logo i identyfikacja wizualna

• Wektoryzacja online

Zapraszamy  do skorzystania z usługi wektoryzacji online. Szybko, bezstresowo, profesjonalnie :)     https://www.wektorki.pl    

w Wykonam

• Dodaj nową pozycję...