Skocz do zawartości

Pochwal się pulpitem

TonyM

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym mieć taki porządek, jaki macie wy ;) Mój pulpit to kocioł, gdzie wszystko się gotuje, a jedynie górny pasek ze skrótami pozostaje bez zmian. No, może nie chce mi sie powyrzucać programów, których triale się pokończyły, ale i tak jest ok. Z racji, że przeglądarka jest właściwie stałym elementem mojego "kokpitu" i ładnie się zgrywa z Windowsem, dorzucam też górny pasek ;)

@Riraku, jeżeli dużo korzystasz z poczty, polecam Thunderbirda, tam znajdziesz także kalendarz z takim narzędziem do wypisywania rzeczy do zrobienia. Z racji, że ja mam tą aplikację otwartą ciągle, to lista też rzuca mi się w oczy, więc zadanie swoje spełnia, pomimo, że nie ma jej bezpośrednio na pulpicie.

S1ejw2t.png

TdwIoKH.png

Fances 2 (nie wiem która dokładnie wersja). Jest jeszcze darmowa alternatywa - Nimi Places.

Co do "listy rzeczy do zrobienia" jest to widget My To-Do List.

Link do widgetu: http://win10gadgets.com/my-to-do-list/

Jak zainstalwoać na W10: http://win10gadgets.com/installing-desktop-gadgets-for-windows-10/

Co do porządku, jest on trochę na potrzeby tematu, a trochę przypadkowy :P Raz na jakiś czas, pulpit jest na tyle zapełniony, że się denerwuje (eufemizm) i wkładam potrzebne pliki do odpowiednich folderów, a śmieci usuwam. Polecam tę metodę. Zawsze szybciej pracuje się na plikach które są na pulpicie. Więc jak robię jakiś projekt i jestem nim pochłonięty to jest w całości na pulpicie :P

• Upvote 1
  • Administrator

Ja mam bardzo podobnie, do nie dawna miałem tak że po lewej programy, a gry po prawej mimo że mam ich tylko zaledwie 3 a i tak w nie gram... ale przerzuciłem się na model wszystko na pasek a to co ważne i szybko dostępne to na pulpit :)

Y9pjKyu.png

A to jest mój pulpit, gdy robię jakiś projekt to jest kilka zapisów na pulpicie, ale ja lubię mieć czysto na pulpicie i wszystko fajnie uporządkowane, bo inaczej chyba nawet nie dałbym rady pracować bo jakoś strasznie mnie to denerwuje gdy jest  ogrom ikon na około, wolę mieć wszystko posegregowane :D 

@Supratec - bardzo fajna tapeta muszę przyznać, no i nawet porządek utrzymany :D 
@Grzeniu - a ty to nwm jak ty wytrzymujesz na takim pulpicie xD 

• Administrator

@Barti Punkty do zrobienia:

• odczepić sklep i ms edge
  • zamienić muzyka groove czy jakoś tak na program aimp, polecam w 100%, tylko konfigurować dużo trzeba na początek żeby działało jak chcesz.
  • na tapecie odwrócić kolory, bo w nocy to można "oczojebu" dostać
  • 1 month later...