Skocz do zawartości

Pochwal się pulpitem

TonyM

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam was za takie piękne, czyste pulpity! :D 

Ja się swoim nie pochwalę bo wstyd, zazwyczaj wszystko ląduje u mnie na pulpit, potem jak już brak miejsca  to upycham to do różnych folderów.

Ogólnie mam taki bałagan na kompie, że nic nie umiem znaleźć i tracę się we własnych plikach. Lubię porządek ale nie umiem sprzątać :relieved:

11 godzin temu, whitey napisał:

Podziwiam was za takie piękne, czyste pulpity! :D 

Ja się swoim nie pochwalę bo wstyd, zazwyczaj wszystko ląduje u mnie na pulpit, potem jak już brak miejsca  to upycham to do różnych folderów.

Ogólnie mam taki bałagan na kompie, że nic nie umiem znaleźć i tracę się we własnych plikach. Lubię porządek ale nie umiem sprzątać :relieved:

@whitey u mnie jest tak, że jak zaczynam pracę to każda zapisany plik i tak ląduje na pulpicie (żeby mieć do niego dostęp), a że lubię mieć czysto na pulpicie, to najpierw wszystko ląduje w jednym folderze, a jak uzbiera się kilka folderów, to one lądują już gdzieś w głębiej, w folderze z pracami. Muszę usiąść w końcu i zrobić porządek, bo śmieci mam pełno, a dysk dość mały. 

10 godzin temu, Knayder napisał:

@Paweł Wiedziałem że gdzieś już widziałem podobą tapetę :D

@Knayder U mnie akurat tapety zmieniają się dość często. W zależności od nastroju. Ogólnie przeważają abstrakcyjne obrazy i motocykle. Teraz wjechała taka:

inuJPnH.jpg

• 3 months later...
  • 8 months later...