Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

• Podobne wątki

• Projekt w toku... Zniszczone Miasto Operacja Chaos. Prośba o sugestie, porady

Cześć  Przecieram nowe szlaki, a mianowicie, próbuje zrobić fotomanipulacje w PS na okładkę płyty. Z PS jestem raczej słaby dlatego pytam was o opinie (głównie walcze w AI). To dopiero zalążek pracy, doją jeszcze budynki w tle, budynki przed tymi, brzeg, zamglona woda i mocno zachmurzone niebo na którym bedzie widniał napis "Operacja Chaos". Ogólnie okładka ma oddawać poczucie "surowości" (stąd tez taka kolorystyka) , końca, upadku itp. Jak ktoś oglądał "Fight Club" to poczuje klimat. Zapraszam do dyskusji  i pozdrawiam. Ps. To drgie podejście, pierwsze wyglądało tak: Nie jestem z nich zadowolony, także walcze dalej.

w Fotomanipulacja

• Kilka książek o grafice

Witam. Mam do sprzedania kilka książek. Ceny zostały tak dobrane, aby były niższe niż ceny na Allegro/OLX . Po więcej szczegółów jak np zdjęcia, stan książek itp zapraszam na priv. Odbiór osobisty w Krakowie lub możliwa również wysyłka.   Opis sprzedawanego przedmiotu: Grafika wektorowa. Szkolenie podstawowe -  Von Glitschka
      Cena: - 25 zł
      Zdjęcia/screeny: - http://helion.pl/ksiazki/grafika-wektorowa-szkolenie-podstawowe-von-glitschka,grawek.htm
      Dodatkowe informacje: - Możliwa wysyłka   Opis sprzedawanego przedmiotu: Personal branding 2.0. Cztery kroki do zbudowania osobistej marki - Dan Schawbel
      Cena: - 20 zł
      Zdjęcia/screeny: - http://onepress.pl/ksiazki/personal-branding-2-0-cztery-kroki-do-zbudowania-osobistej-marki-dan-schawbel,perbra.htm
      Dodatkowe informacje: - Możliwa wysyłka

w Sprzedam

• Kilka przydatnych bibliotek JavaScript - #1

Scrolldir Scrolldir to mała biblioteka Javascript, który pozwala na sprawdzenie kierunku przewijania.   Premonish Premonish to biblioteka, która wykrywa z którym elementem użytkownik prawdopodobnie będzie chciał wejść w interakcje.   BaguetteBox BaguatteBox umożliwia tworzenie responsywnych galerii w lightboxie.   Voca Voca służy do pracy z tekstem, zawiera ogrom funkcji, które pozwalają na edycję ciągu znaków.   Hammer Hammer dodaje gesty dotykowe. Wspiera 6 różnych gestów (obracanie, przewijanie, itp) i pozwala dodawać własne.   Animate On Scroll Animate On Scroll to biblioteka, która podczas przewijania strony animuje elementy.   Scrollanim Scrollanim tak jak Animate On Scroll pozwala na tworzenie animacji podczas przewijania.    

w Ciekawostki, trendy i materiały

• Illustrator - kilka pytań

Witam. Mam pewien problem, mianowicie malowałem pędzlem kontur i teraz chciałbym zmienić jego kolor. W jaki sposób? 

w Oprogramowanie

Typ zlecenia: Avatar na Steam i inne różne strony.
      Rozmiar: 125x125 - 150x150 - 100x100; tak żeby pasował na przeróżne strony no i Steam.
      Kolorystyka: Niebieski, biały, czarny, pomarańczowy - różnie, dobierzcie tak żeby pasowało albo jak na screenie na dole.
      Treść tekstu: DarkMaster albo duża litera D.
      Adres strony: Steam.
      Termin: Jak najszybciej, nie poganiam Was. Dodatkowe Informacje: Cóż, chciałbym jakiś avatar podobny do tego na dole, ale bez tego czarnego w lewym dolnym rogu. Możecie się także wykazać i zrobić remake mojego starego avataru co mam teraz na stronie.
      Ogólnie chodzi mi o taki styl, ale z dwoma wersjami - duże D albo Dark i pod tym Master, na pewno wiecie o co mi chodzi. Pozdrawiam i czekam. Przenioslem do dzialu Zrealizowane. Knayder

w Zrealizowane