Skocz do zawartości

The Adipe's Designs

Adipe

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 weeks later...

Tak jak Twoje prace do tych czas bardzo mi się podobały, tak teraz nie wywarłeś na mnie powalającego wrażenia, natomiast tragedii nie ma. Wiem jedno... Sam lepiej bym tego nie zrobił, bynajmniej grafiki 3D to dla mnie czysta magia.

Dziwnie jednak wygląda literka K. Tak jakby druga połowa już nie była wykonana efektem 3D, natomiast jakby się przyjrzeć, wygląda na to, że po prostu jest ukazana pod takim kontem, że tego nie wiać. Myślę, że rozumiesz o co mi chodzi.

Fajnie, że spróbowałeś czegoś nowego. Coś takiego bardzo się ceni. Teraz jednak nie pozostaje mi jednak czekać na Twoje kolejne projekty i życzyć Ci weny :) 

Edytowane przez Viper
  • Upvote 1
  • Administrator

@Adipe miałem ocenić i zapomniałem ;) Co do ciastka, bo to raczej jest biegnące ciastko w kształcie gwiazdy z kapelutkiem kucharza, no to pomysł jest naprawdę super, wykonanie również, ale może skróciłbym ten pęd powietrza minimalnie, bo teraz to takie szerokie jest.

Sygnet w Exclusive Artists przypomina mi raczej AE niż EA, odwrócona kolejność liter nie jest zbyt dobrym pomysłem, ale połączenie ich wyszło na wielki plus. Czcionka również ekskluzywna, pasuje ona idealnie do sygnetu i tematu pracy. Management minimalnie bym powiększył, ale rozumiem, że miał być malutki, ale jednak te minimalnie o 1px dać do wysokości, to może byłoby idealnie w wyglądzie i czytelności.

• Upvote 1

Bardzo owocny okres teraz mam i wypluwam co chwila jakiś projekt. Poniżej chyba najlepsze logo esportowe jakie wykonałem do tej pory, dałoby się to jeszcze niemało dopieścić, ale to może dopiero jak będę tworzył prezentacje...czyli nie wiadomo kiedy :P

dq591Q5.jpg

• Upvote 4
  • 7 months later...

Nie lubię tego stylu, ale to już kwestia gustu, o którym podobno się nie dyskutuje. Tego typu projekty kojarzą mi się z grami lub z drużynami amerykańskiej koszykówki. 

Twój projekt jest ciekawy, choć imo nie wyróżnia się niczym szczególnym. Oczywiście samo wykonanie jest bardzo dobre. Widać, że masz pomysły, a z tego trzeba czerpać jak najwięcej. Przy niektórych elementach widać piksele i teraz nie wiem, czy to przez mały format, czy też może przez program ( á propos możesz napisać w jakim wykonujesz tego typu projekty ). Wydaję mi się, że postać jest ciut za szeroka i wygląda to mało naturalnie i jest zbyt kanciasta. Detale ( oprócz pikseli ) są dopracowane i to jest na duży plus. Może powinieneś coś zrobić z hełmem. Dopracować większe detale ( jakieś zadrapania etc. ), na pewno byłoby to ciekawsze i projekt nie straciłby na walorach estetycznych, a na pewno by je zyskał. Cieniowanie wychodzi Ci coraz lepiej ( choć tutaj to za dużo Ci napiszę, bo również popełniam błędy ). Najgorszą stroną tej pracy jest typografia. Niektórym może się podobać, ale mnie bardzo odstrasza ta przerywana linia puszczona przez napis. Zdecydowanie tutaj nie pasuje. Font w miarę poprawnie dobrany do postaci, elementów etc. 

Praca mi się podoba, choć jak juz wspomniałam nie lubię tego stylu. Pracuj nad detalami, bo ten styl to lubi. Poprzeglądaj na zagranicznych stronach projekty innych grafików, a na pewno zauważysz, co mozesz dodać i poprawić w swoich projektach. 

Pozdrawiam. 

Ps. Dodam jeszcze, że Twoje poprzednie projekty są naprawdę dobre. Świetnie radzisz sobie z minimalistycznym stylem, ale nie oceniam ich szerzej, bo już są trochę stare. Z chęcią jednak zobaczyłabym jakieś Twoje nowsze projekty tego typu ;) 

Edytowane przez veshaze
  • Like 2
  • 2 weeks later...

Tym razem bawię się w redesign mojego starszego projektu.
Coś nie pasuje mi w tej nowej wersji, ale nie jestem w stanie jakoś znaleźć powodu przez który mam takie poczucie.
Jedyne co wiem to, że mam problem ze stworzeniem pyska :p
Czekam na jakieś sugestie, bo projekt jest ciągle w fazie projektowania.

Untitled_1.jpg

• Like 2

Hej,

Zmiana na pewno na plus w porównaniu z tym co było ;)

Ogólnie ładne i estetyczne wykonanie. Szczególnie spodobała mi się ta foka na literce "S", ładnie wpasowana i jest to dobry, kolejny wariant na różne zastosowania.

Spoiler

przechwytywanieghrml.png

Jeśli mam się przyczepić to osobiście nie jestem za bardzo przekonany co do tego elementu/zakończenia, chodzi mi o ten jasny niebieski.

Ogólnie podsumowując dobra robota no i co życzę powodzenia, by kolejne prace były tak dobre, a i nawet lepsze od poprzednich! :0