Skocz do zawartości

W co gracie?

Admin

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator
9 minut temu, Tazzori napisał:

@Marcin każdy lubi GTA5. A jeżeli nie, to coś z nim jest nie tak :) Chociaż wydaje mi się, a wręcz jestem pewny, że Rockstar stać na więcej. Gdyby nie to, że dużą uwagę zwracam na grafikę, to wolałbym GTA SA. 

Ja wielką uwagę zwracam na mechanikę, grafikę też ale mniej, w takie klasyki jak nfs ug2 czy mw'05 chętnie bym zagrał bez obrzydzenia :)

@Marcin o... Rzeczywiście MW z 2005 to było coś... I muszę przyznać, że w dalszym ciągu mam go w szafie i nie mam zamiaru się go pozbywać. Kiedyś seria NFS była moją ulubioną. Aktualnie mam siedem części NFS, niektóre lepsze, niektóre gorsze, ale wszystkie są ciekawe. Najbardziej spodobał mi się Undergrond (Druga część zdecydowanie gorsza od pierwszej) i Most Wanted (Most Wanted 2 też niczym sobie, ale to zupełnie inny typ gry. Zero fabuły).

@gregpmx a próbowałeś kiedyś GTA V? Bo dla mnie bez zastrzeżeń. Tak jak GTA III, czy Vice City mi się nie podobało, tak teraz o najnowszej części mogę powiedzieć tylko same dobre słowa. Są oczywiście rzeczy, które mogłyby się pojawić, ale nie jest źle. Widocznie my odmienne gatunki (nie przyjmij tego źle! To nie miało być obraźliwe). Mi właśnie takie gry jak Wiedźmin, czy np. Diablo, nie podobają się. Wolę gry, które rozgrywają się w czasach teraźniejszych (Assassin's Creed i League of Legends to wyjątek, chociaż gdyby LoL był offline, to nigdy bym w to nie zagrał). Każdy ma inny gust i prawdę mówiąc każda gra jest dobra, ale komuś może się bardziej spodobać, a komuś mniej;) Możliwe, że w Wiedźmina bym zagrał, ale jedyną przeszkodą jest sprzęt, który posiadam :D Ja do grania używam raczej Xboxa360 a z tego co wiem to na niego nie ma Wiedźmina. Tak ogólnie to mówię o części III.

@Marcin możliwe, że wolę część pierwszą, ponieważ jest to chyba moja pierwsza porządna gra, w którą grałem i jest to jednocześnie moja gra dzieciństwa. Ahh... Ten soundtracki :D A ja wgl polecam też serię Crash Time :D

Ja osobiście gram dość często w Counter-Strike: Global Offensive, mam rangę Master Guardian II i ponad pięćset godzin. Czasami też grywam w Grand Theft Auto: San Andreas, które od czasu do czasu przerabiam według własnego uznania, przede wszystkim lubię "Vanilla SA" - czyli lekki lifting gry.

Moje ulubione gry to właśnie CS:GO, World of Tanks oraz 4Story. W World of Tanks też gram często i kilka dni temu zacząłem grać od początku, ponieważ chcę uzyskać jak najlepsze statystyki.

4Story jest to gra typu MMORPG bardzo ją lubię i polecam każdemu kto lubi gry typu MMORPG.

Moje gry z dzieciństwa to przede wszystkim seria Need for Speed'ów. Need for Speed: Most Wanted 2005, Need for Speed: Carbon. Niby tak stare, a dalej społeczność w to gra. :)

Edytowane przez BlackyZ
  • 1 month later...

Troszkę tego jest.

Przygoda z grami zaczęła się jeszcze za dziecioka. Miało się pegazusa w klawiaturze podłączanej do telewizora, siedziało się godzinami... Na pierwszych miejscach Mario, Duck Hunt, Tank 1990 i Circus.

Teraz to zupełnie coś innego. Ale wymienię te najbardziej giercowane. :D

1. Battlefield 1 - obecnie króluje.
  2. GTA V online - kiedyś dużo, teraz coraz rzadziej.
  3. Euro Truck Simulator 2 multiplayer - fajnie tak rozłożyć kierownicę, usiąść i gnać przed siebie... Chociaż to nadal nie to samo, co faktycznie wsiąść za kółko :D
  4. Gothic 2 Noc Kruka - nie ma to jak powrót do klasyki.
  5. Duke Nukem Manhattan Project - a to już totalna klasyka.
  • Administrator
59 minut temu, Urbi napisał:

Troszkę tego jest.

Przygoda z grami zaczęła się jeszcze za dziecioka. Miało się pegazusa w klawiaturze podłączanej do telewizora, siedziało się godzinami... Na pierwszych miejscach Mario, Duck Hunt, Tank 1990 i Circus.

Teraz to zupełnie coś innego. Ale wymienię te najbardziej giercowane. :D

1. Battlefield 1 - obecnie króluje.
  2. GTA V online - kiedyś dużo, teraz coraz rzadziej.
  3. Euro Truck Simulator 2 multiplayer - fajnie tak rozłożyć kierownicę, usiąść i gnać przed siebie... Chociaż to nadal nie to samo, co faktycznie wsiąść za kółko :D
  4. Gothic 2 Noc Kruka - nie ma to jak powrót do klasyki.
  5. Duke Nukem Manhattan Project - a to już totalna klasyka.

Battlefield 1 - nie kręcą mnie takie klimaty, wolę 4.
GTA V - zagrywałem dużo, ale przyszedł czas że wszędzie byłem i wszystko zrobiłem, nudne już, ale i tak mój ukochany tryb adwersarza bestia kontra oprawcy zostanie we mnie :D

ETS2 - za mało się dzieje, to co że w simsach mniej, ale wolę simsy, bo to moja pierwsza gra w którą grałem na PC i mam do niej sentyment.
Gothic - nigdy nie grałem, ciężko w to wierzyć, wiele osób w to grało, a mnie ominęło :)
Duke - to słowo słyszałem, ale nie mam pojęcia co to za gra.

Moje aktualne zestawienie to:
Mirrors Edge Catalyst - jakoś w połowie fabuły, znowu z gry parkour przechodzi w grę ręce vs pociski jak w pierwszej części...
Need for speed 2015/16 - kupiłem w czarny piątek po promocji, czekałem na taką okazje gdzie cena będzie oscylować w 50zł - w tym przypadku wziąłem deluxe za 60zł
The Sims 3 - moja ulubiona część simsów, od 2009 roku zagrywam co jakiś czas, czwarta część nie dorasta do pięt.
No i The Crew parę razy w miesiącu ze wszystkim dodatkami.

Klasyki i inne bardziej współczesne do których bym wrócił:
GTA V - nie wrócę bo mam wszystko co mnie ciekawi.
NFS Underground 2 - najlepsza gra ever jak dla mnie, wziąć czekam na prawdziwy remaster, mam nadzieję że wyjdzie taki zza mojego żywota :D
GTA SA - gdyby nie te nowe gry i możliwości, pewnie bym jeszcze grał
Battlefield 4 - grałbym, ale jakoś nie czuję potrzeby.

World of Warcraft, wszelkiego rodzaju budowlanki (Simcity, Cities - Skylines, Factorio, Craft the World, Tropico itd.), strategie turowe - UFO (rożne części), Cywilizacja, Warlock, staroszkolne RPG - aktualnie "Pillars of Ethernity", oprócz tego Sims 2/3/4, "Darkest Dungeon" i "Gemcraft". Ciężko mi coś skończyć, bo wszystko fajne, a nie można cały czas grać. ;->

A i jeszcze "Diablo III" oraz "Hearthstone" jak mi się przypomni.

Edytowane przez Asfodel
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...