Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Mjud

SketchToy | Zabawa forumowa

Rekomendowane odpowiedzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Witam

Witam Posiadam od x czasu forum o tematyce sat  na silniku phpbb przemo i właśnie planuje przesiadkę na myBB a że jestem już jak to mówią wapniakiem , będę potrzebował pomocy  i mam nadzieję ,że tu takową otrzymam   Pozdrawiam  

w Przywitaj się

• Witam

Cześć Nie jestem grafikiem, ale tworzę oprogramowanie graficzne, stąd być może będę pomocny w kwestiach technicznych, a z drugiej strony - może podpowiecie mi co jeszcze moje programy mogłyby robić. Mój największy program, to Kombi https://kombi.3n.com.pl Zajmuję się też fotografią i podróżami :-), a zdjęcia z podróży zamieszczam w swoim banku fotografii: https://foto.3n.com.pl   Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Stefan

w Przywitaj się

• Wykonam strony WWW, ALLEGRO!

Ogłoszenie Witam! Oferuję usługi związane z pisaniem wszelakich stron WWW. Posługuję się doskonale językiem HTML i CSS według najnowszych standardów. Również JavaScript nie jest mi obcy. Jestem w stanie wykonać od zera spersonalizowane, unikatowe szablony stron. Od projektu, aż po pełną funkcjonalność witryny. Cena obejmuje również dożywotnią pomoc techniczną w przypadku ewentualnych nieprawidłowości, czy usterek. Oferuję pomoc w gotowych witrynach i pozycjonowaniu(naprawa błędów, kodu, ed

w Wykonam

• wordmark.it - przydatny, szybki podgląd tekstu we wszystkich naszych fontach

Cześć,  wordmark.it - to strona, która pokazuje tekst we wszystkich naszych fontach zainstalowanych na naszym komputerze. Bardzo przydatny, szybki podgląd.

w Poradniki

• Dodaj nową pozycję...