Skocz do zawartości

Logo dla ekipy filmowej

Bart.

Rekomendowane odpowiedzi

Typ zlecenia: Logo dla ekipy filmowej "Panda Films"
Kolorystyka: Czarno-Białe
Treść tekstu: Panda Films
Budżet oraz sposoby płatności: 250 zł - przelew.
Termin: 20.01.17 - termin może ulec zmianie 
Dodatkowe informacje: Firma zajmująca się realizacją video: reklamy, teledyski, filmy korporacyjne, relacje z eventów. Wskazana kolorystyka czarno-biała (Panda :)). Może jakiś rysunek pandy jedzącej film fotograficzny, może Panda z kamerą, zostawiamy pole do popisu! Musi być oryginalnie, estetycznie, bez przepychu - jak to logo

Edytowane przez Bart.
Zwiększenie budżetu o 50 zł.
Odnośnik do posta
5 godzin temu, mathis napisał:

20uuxdg.jpg

Warsztatowo bardzo ładnie, ale chyba szukamy czegoś z większym luzem, wzbudzającego sympatię u klienta - może bardziej rysunkowe? 

A w ramach motywacji dla Wszystkich forumowiczów zwiększamy budżet o 50 zł :)

Odnośnik do posta

Moja minimalistyczna propozycja. Mogę ją skorygować, lekko "ulepszyć", kolokwialnie mówiąc, jeśli będzie potrzeba a ogólny zarys projektu będzie Panu odpowiadać :)
Pozdrawiam :)

Spoiler

148424622600491.png

Odnośnik do posta

@mathis - w dalszym ciągu bardzo ładnie jeśli chodzi o warsztat graficzny, jednak sam zamysł wydaje nam się być zbyt oczywisty

@JarWiz - niestety to nie to

@mohlodi - 4ta propozycja! Sam napis jak i Misiek nam się nie podoba (jak mam być szczery to przypomina trochę pieska :D) ale jest to pierwsze logo, w którym jest coś ciekawszego - rolki jako uszy Pandy.  Panowie idźcie tym tropem! (nie żeby każdy teraz wstawiał film jako uszy ale może żeby logo nie było aż tak dosłowne).

Poniżej zamieszczam kilka inspiracji:

Inspiracja 1

Inspiracja 2

Inspiracja 3 (to taki mój roboczy zarys, warsztatowo beznadziejny :D)

Jednocześnie pragnę powiedzieć, że bardzo się cieszę, że wątek cieszy się takim zainteresowaniem! :)

Odnośnik do posta
Spoiler

Bardzo fajne, zdecydowany faworyt!!! Czy możemy spróbować jeszcze dorobić jakieś oczy, żeby bardziej było widać jaki to zwierzak? Tak na próbę ;) (może symbol przysłony zamiast gałek?).

Aczkolwiek do końca terminu poczekamy jeszcze na inne propozycje.

Odnośnik do posta
Spoiler

Również bardzo fajna propozycja! Trafia do kandydatów* :)

*20.01.17 zamykamy zgłoszenia i razem ze wspólnikiem wybieramy spośród najfajniejszych propozycji wg. nas najlepsze logo :)

Odnośnik do posta

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jesteśmy zmuszeni zakończyć wybór loga już dzisiaj, ponieważ mamy jutro publikację projektu, do którego logo jest nam niezbędne.

Tym samym konkurs wygrywa @mathis! Na facebooku wysłałem wiadomość w celu sfinalizowania projektu.

Wszystkim grafikom jeszcze raz dziękuję za udział.

PS: @marus, jeżeli podrzucisz mi na PW jakiś link do fb lub fanpage to nie wykluczam w przyszłości jakiejś współpracy, ponieważ Twoja praca również nam się spodobała.

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...