Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Jakub

Melduje się Jakub !

Rekomendowane odpowiedzi

Jakub

Witajcie wszyscy, nazywam się Jakub i mam 18 lat. Pochodzę z Krakowa, a raczej jego okolic ale mniejsza. Trafiłem na forum aby nauczyć się lepszej obsługi photoshopa oraz innych programów graficznych. Jestem webmasterem a na aktualną chwilę co potrafię robić w tych programach to jest wycinanie warstw. Chciał bym podłapać więcej aby nie być uzależniony od grafika.  

Pozdrawiam Jakub 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Logo na forum tematyka fotografia tradycyjna

Witam. Mam problem ze zrobieniem logo na moje forum o tematyce fotografia tradycyjna/analogowa. Podpowiecie coś?

w Ogólne

• [SPRZEDAM] Domena cmsszablony.pl - dawne forum webmasterskie

Witam,   Na sprzedaż posiadam domenę cmsszablony.pl . Dawniej pod domeną było forum webmasterskie, którego nazwa została później zmieniona na webmasteruj, a obecnie jest to pecetowicz. Do domeny prowadzi trochę linków.   Kontakt na domenie.

w Sprzedam

• Zmiany i aktualizacje forum

W tym temacie dowiesz się o każdej aktualizacji jaka zajdzie na forum. Począwszy od dodawania nowych funkcji jak i usuwanie usterek i tym podobne.   Aktualizacja - 01.09.2016 dodano czat dla moderacji dodano Kosz usunięto "agresywnego" dostawcę reklam aktualizacja regulaminów w Poradnikach dodano Legendę Grup pod Statystykami   Aktualizacja - 02.09.2016 usunięto bug z wyświetlaniem informacji o płci w tematach poprawiono wyś

w Ogłoszenia

• pBartnik - Witajcie!

Mam na imię Piotrek. Obecnie mam szesnaście lat i mieszkam w Radomsku. W internecie rozpoznawalny jestem pod nickiem "pBartnik". Od dłuższego czasu interesuję się programowaniem oraz kodowaniem. Pracuję w programie WinSCP, a webmasteringiem zajmuje się od paru miesięcy. Codziennie uczę się czegoś nowego, nowych efektów czy nowych zastosowań, które pomagają mi udoskonalić swoje umiejętności. Często udzielam się na forach webmasterskich. Kodowanie to moje hobby, lecz można powiedzieć

w Przywitaj się

• Layout pod forum

Typ zlecenia:  Layout Rozmiar:  Bez znaczenia Kolorystyka:  Ciemna Budżet oraz sposoby płatności:  100 zł, Paypal / Przelew Termin: 4.02.2018 Dodatkowe informacje:  Zlecę wykonanie layoutu pod forum społecznościowe. Kolorystyka forum obowiązkowo ciemna. Projekt ma być responsywny, funkcjonalny a zarazem niepowtarzalny. Ma to być tylko projekt layoutu szablonu forum, bez kodowania. Potrzebuję ogólnego wyglądu, na podstawie którego zostanie zakodowany cały szablon

w Zrealizowane

• Dodaj nową pozycję...