Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

• Podobne wątki

• Cześć.

Cześć, jestem nowym użytkownikiem. Moją mocną stroną są fotografia oraz rysunek odręczny. Zajmuę się też grafiką wektorową. Jednocześnie chciałbym spróbować swoich sił w innych dziedzinach szeroko pojętej grafiki. Mam nadzieję że uda się to z pomocą tego forum.

w Przywitaj się

• Wykonam strony WWW, ALLEGRO!

Ogłoszenie
      Witam! Oferuję usługi związane z pisaniem wszelakich stron WWW. Posługuję się doskonale językiem HTML i CSS według najnowszych standardów. Również JavaScript nie jest mi obcy. Jestem w stanie wykonać od zera spersonalizowane, unikatowe szablony stron. Od projektu, aż po pełną funkcjonalność witryny. Cena obejmuje również dożywotnią pomoc techniczną w przypadku ewentualnych nieprawidłowości, czy usterek. Oferuję pomoc w gotowych witrynach i pozycjonowaniu(naprawa błędów, kodu, edycja strony, lekkie zmiany w funkcjonalności lub wyglądzie). W razie zainteresowania, proszę napisać do mnie e-maila. Wspólnie ustalimy projekt (biorę pod uwagę każdy szczegół!), cenę i termin oddania gotowej strony. 
      Przykładowy layout: CLICK   Zalety:   Niska cena, Szablony ALLEGRO i WWW, Pomoc techniczna w razie usterek, Spersonalizowany projekt pod klienta, Łatwość w obsłudze, Stały i szybki kontakt w razie potrzeb, Krótki czas oczekiwania.
      Kontakt:
      e-mail: michalr.contact@gmail.com

w Wykonam

• Cześć!

Hej! To forum wydaje się być super inicjatywą, będę zaglądać!  Moja historia jest nietypowa, bo bo dobrych paru latach od pierwszych studiów (germanistyka :D) postanowiłam, że będę robić to, co uwielbiam i się przebranżowiłam (był pot i łzy, ale się udało). Od półtora roku pracuję już pełną gębą w zawodzie grafika, W pracy zajmuję się i web designem i drukiem, a hobbystycznie robię kolaże (digitalowe i tradycyjne - nożyczkami i klejem) i szwendam się z aparatem na szyi.  Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

w Przywitaj się

• Layout do strony typu case-opening

Opis sprzedawanego przedmiotu: Sprzedam layout do strony typu case-opening. (Layout - czyli sama, niezakodowana szata graficzna)
      Cena: - do uzgodnienia
      Zdjęcia/screeny: -
      Dodatkowe informacje: Layout był tworzony dla świeżej strony o nazwie "g4skins", ale nie da się pracować z właścicielem tej domeny. Logo oczywiście projektuje w cenie. Małe poprawki w cenie layoutu. Jak widać - możliwość wyboru "menu".
      Kontakt: -  steam:  https://steamcommunity.com/id/iwillkillwack mail: jakubcebula1235@gmail.com  

w Sprzedam

• Prace stare i nowe

Dzień dobry wszystkim ! Na start i rozgrzewkę na forum zacznę od prezentacji kilku prac   1. 2. 3.

w Logo i identyfikacja wizualna