Skocz do zawartości

Projekt wizytówki

Bartosz@

Rekomendowane odpowiedzi

Typ zlecenia:  Projekt wizytówki
Rozmiar: 90x50, w wektorze. 
Kolorystyka: dowolna
Treść tekstu: w informacjach dodatkowych
Budżet oraz sposoby płatności:  w związku tym że nie mam pojęcia ile taka usługa jest warta bardzo proszę o podanie wynagrodzenia za swoją pracę.
Termin: 05.02.2017 - termin luźny możliwość zamknięcia tematu wcześniej jeżeli jakaś propozycja mnie powali :) 
Dodatkowe informacje:  Proszę o umieszczenie loga (http://grafika.makabana.pl/grafika/logo-bb.ai) oraz danych Bartosz Bętkowski, Kowala 4, 32-100 Proszowice, telefon 609-886-469, email bartosz@betkowski.ovh. Wizytówka może być jednostronna, może być dwustronna liczę na Państwa.  Logo można rozbić na dwie części jeżeli będzie taka potrzeba. 

Bardzo proszę by propozycje były publikowane pod tym postem.

Przepraszam za zamieszenie proszę o umieszczenie jeszcze na wizytówce adresu strony: betkowski.ovh 

Edytowane przez Bartosz@
Odnośnik do posta
Spoiler
11 godzin temu, Marcin napisał:

Oczywiście mogę wykonać poprawki, sugerowana cena to 50zł

KmUcsFy.png

5RUFBHH.png

Dziękuje za projekt, podoba mi się zarys tylko nie wiem dlaczego Pan zmienił logo, które wygląda tak:

logo-bb.jpg

Odnośnik do posta
5 minut temu, Marcin napisał:

@Bartosz@ nie było u mnie widać kół, warstwa była ale nic na niej się nie znajdowało. Poprawię jak będę na komputerze. 

A to przepraszam to jakiś błąd jest w pliku.

Odnośnik do posta

@mathis, @Marcin, @luki2017 

Przepraszam za zamieszenie proszę o umieszczenie jeszcze na wizytówce adresu strony: betkowski.ovh 

Edytowane przez Bartosz@
Odnośnik do posta

Przedstawiam swój projekt. Gdyż praca zbytnio mnie nie satyfakcjonuje, daję cenę 30zł za projekt.

42lqeskipgc4.png

6s1e451rpbqu.png

To "N" się po prostu źle zapisało... Potem wstawię poprawioną. To samo z ciemnieszym fragmentem na literce B pod danymi kontaktowymi.

Edytowane przez Fedeez
Odnośnik do posta
eriniasdesign

Witam. Poniżej moja propozycja wizytówki. Spód procesor w tle nawiązuje do informatyki. Kod QR z danymi to rezystory, kondensatory i tranzystory. Cena 50 zł. Pozdrawiam.

pfv8jhoq0qag.jpg

• Upvote 1
Odnośnik do posta
Dzisiaj mija termin. Czas na wybór zwycięzcy to 3 dni.
Zleceniodawca ma prawo do przedłużenia terminu informując o tym edytując główny post oraz pisząc nowy.
Odnośnik do posta

Witam, 

Wszystkim dziękuje za przesłanie propozycji. 

Poza pracą luki2017 wszystkie są na wysokim poziomie i wszystkie mi się podobają.  Decyzja była bardzo trudna... Wybieram projekt @Luka5z88.

• Upvote 1
Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...