Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

Admin
2 minuty temu, arte napisał:

Nowa rzecz ;)

roninhd_by_arturteodorczyk-db8jz7h.jpg

Już coś podobnego gdzieś tutaj na forum widziałem, nie było to twoje przypadkiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
13 minut temu, Marcin napisał:

Już coś podobnego gdzieś tutaj na forum widziałem, nie było to twoje przypadkiem?

Raczej nie ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luk

Fajna praca. Tunel skojarzył mi się od razu z klimatem z "Obcego", którego kolejna część w tym tygodniu wchodzi do kin :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
2 godziny temu, Marcin napisał:

Tak czy siak, wygląda super ;)

2 godziny temu, Luk napisał:

Fajna praca. Tunel skojarzył mi się od razu z klimatem z "Obcego", którego kolejna część w tym tygodniu wchodzi do kin :)

Dzięki !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
viperovsky

To co Ty tu robisz, to jest coś niesamowitego :poop: Już nie wspominając o Twojej poprzedniej zwycięskiej pracy w comiesięcznym konkursie, która wyglądała fenomenalnie! Są na podobnym wysokim poziomie, ale Twój najnowszy projekt moim zdaniem powala pozostałe Twoje fotomanipulacje. Jestem niezmiernie ciekaw, co będzie następne... Mam nadzieję, że nie będziesz nam kazał długo czekać :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
31 minut temu, trzygie napisał:

Na ostatniej pracy jest moc, uwielbiam taki klimat. Nawet nie próbuję się do czegoś przyczepiać ;) 

Dzięki. Fajnie słyszeć że ktoś docenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
viperovsky

Kolejny mega projekt :O Nie spodziewałem się, że w taki sposób z niczego można zrobić coś! Wygląda fenomenalnie. Oby tak dalej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
35 minut temu, Viper napisał:

Kolejny mega projekt :O Nie spodziewałem się, że w taki sposób z niczego można zrobić coś! Wygląda fenomenalnie. Oby tak dalej!

Wiele godzin pracy w to włożyłem ;) Cieszę się że się podoba ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte

Również mały remaster. Myślę, że zmiana na lepsze. 
Tak jak ostatnio. Efekt finalny i bazowe elementy bez edycji (poza wycięciem) + flaga zrobiona w 3D by Ja.

2921af37864467.592ffc4f48d2c.jpg60b56437864467.592ffc4f4908f.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
1 godzinę temu, Marcin napisał:

No no no, postarałeś się ;)

E tam ;p To tylko kilkanaście godzin ;p 

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
viperovsky

Nigdy nie mogę pojąć jak ludzie potrafią tworzyć coś takiego, na dobrą sprawę z niczego. Z tego co widzę, to drugie zdjęcie nie jest jakby to powiedzieć... Realistyczne i chyba zostało wykonane samodzielnie, poprzez połączenie kilku wyciętych obiektów. W końcowym efekcie w ogóle tego nie widać.

Nie ukrywam, że chętnie zobaczyłbym Wasze kolejne prace a może i nawet jakieś Tutoriale w Waszym wykonaniu o ile macie w planach jakiś zrobić, aczkolwiek bardzo na to liczę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luk

Ciekawie i dobre wykonanie, aczkolwiek osobiście nie przepadam za zdjęciami hdr, a tutaj zwłaszcza na ręce mamy efekt przypominający trochę taki mocny hdr. Wiele osób jednak lubi taki styl, więc to też kwestia gustu :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
6 godzin temu, Viper napisał:

Nigdy nie mogę pojąć jak ludzie potrafią tworzyć coś takiego, na dobrą sprawę z niczego. Z tego co widzę, to drugie zdjęcie nie jest jakby to powiedzieć... Realistyczne i chyba zostało wykonane samodzielnie, poprzez połączenie kilku wyciętych obiektów. W końcowym efekcie w ogóle tego nie widać.

Nie ukrywam, że chętnie zobaczyłbym Wasze kolejne prace a może i nawet jakieś Tutoriale w Waszym wykonaniu o ile macie w planach jakiś zrobić, aczkolwiek bardzo na to liczę. 

Waszym? Robię to sam. Dzięki za opinię ;D Ty to zawsze walisz motywujące teksty;p Jestem w trakcie rozmów z taki jednym Panem więc może kiedyś coś nagram.
A co do tego załączonego obrazka numer 2. To jest jest zdjęcie tylko wycięte elementy z innych zdjęć.

5 godzin temu, Luk napisał:

Ciekawie i dobre wykonanie, aczkolwiek osobiście nie przepadam za zdjęciami hdr, a tutaj zwłaszcza na ręce mamy efekt przypominający trochę taki mocny hdr. Wiele osób jednak lubi taki styl, więc to też kwestia gustu :) 

To nie ma za dużo wspólnego z HDR. No ale może trochę to przypomina przesadzony HDR. Dzięki za opinię! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte

Kiedyś już coś mogło komuś mignąć. Ale teraz wrzucam 4 wersje oświetlenia ;) 
Lepsza jakość na moim behance i artstation

db882f53760001.59402ffe85192.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej. To znowu Ja ;)
Wszystko moje. Od zdjęcia do efektu finalnego. 

af22d132313343.593160ea485bf.jpg
44fd6132313343.593160ea48ab1.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luk

Ciekawy efekt świetlny z kolibrem.

PS. Zauważyłem ostatnio, że dodałeś  i usunąłeś mnie z followersów na Behu. Trochę mnie to zdziwiło, bo to częsta praktyka "wyłudzaczy lajków". Klikają "Following" żeby ktoś im się zrewanżował i zaraz to cofają :) Nie ładnie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Ten to zawsze takie bardzo mocne HDR'y zrobi, teraz w dodatku z lekkim CC :P Wygląda bajecznie tak czy siak ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
1 godzinę temu, Luk napisał:

PS. Zauważyłem ostatnio, że dodałeś  i usunąłeś mnie z followersów na Behu. Trochę mnie to zdziwiło, bo to częsta praktyka "wyłudzaczy lajków". Klikają "Following" żeby ktoś im się zrewanżował i zaraz to cofają :) Nie ładnie ;)

Dzięki.

Moje statystki chyba zaprzeczają temu żebym sępił łajki ;P

Wydaje mi sie że cię mam w followach a jak nie to cie dodam. Ostatnio redukowałem obserwowanych bo przestały mnie interesować ich prace więc może coś poszło nie tak ;)

2 minuty temu, Marcin napisał:

Ten to zawsze takie bardzo mocne HDR'y zrobi, teraz w dodatku z lekkim CC :P Wygląda bajecznie tak czy siak ;)

Jakie hdr ;p Nic takiego tu nie ma ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin
6 minut temu, arte napisał:

Jakie hdr ;p Nic takiego tu nie ma ;p

Jak to nie, razi po oczach te światło :P Nie no, tak ogólnikowo mówię, że wygląda jak pod HDR by było robione, ostre kolory.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
6 minut temu, Marcin napisał:

Jak to nie, razi po oczach te światło :P Nie no, tak ogólnikowo mówię, że wygląda jak pod HDR by było robione, ostre kolory.

Ale które? Te góry czy dziewczyna? 

1 godzinę temu, Luk napisał:

Już folllllllllllllllllllowuje ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin
1 minutę temu, arte napisał:

Ale które? Te góry czy dziewczyna? 

No ta dziewczyna :P

Góry wyszły jeszcze lepiej ;) Prawe na górze najlepsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta