Skocz do zawartości

Logo/banner pod firmę

Desireos

Rekomendowane odpowiedzi

Typ zlecenia: Logo całkowite z podanymi wytycznymi, logo w roli avatara dla ogłoszeń w serwisach społecznościowych (ogłoszenia, praca, usługi)
Rozmiar: 170x127 (jako avatar) oraz 600x300 jako logo główne
Kolorystyka: zdaję się na gust wykonawców, temat jest ciężki
Termin: 05.02.2017 
Dodatkowe informacje: Moi drodzy, na wstępie muszę Was przeprosić, ale nie jestem w stanie odpłacić się za wykonaną pracę. O co w ogóle chodzi? Prowadzę firmę, która zajmuje się oczyszczaniem działek, sadów, lasów itd ze wszelkich badziewi... oferowana jest praca mająca na celu przycięcia gałęzi, ścinka drzew różnymi metodami, przygotowanie terenu pod zabudowę, karczowanie, pielęgnacja, koszenie "chaszczy" oraz rozbiórka starych, drewnianych szop. Zdaję sobie sprawę z tego, że temat jest trudny dla samego zrozumienia, a co dopiero do odzwierciedlenia tego na logu. Przymierzamy się do ogłoszeń swoich usług na popularnych serwisach (gumtree, olx, serwisy usług społecznościowych), na pewno wielu z Was odwiedziło te strony i wiecie, że prócz nazwy oferowanej usługi jest przy tym avatar ogłoszenia (zdjęcie w miniaturze) - właśnie tego potrzebuję, coś co przyciągnie wzrok przeglądających, nada naszemu ogłoszeniu "smaczku" i trochę powagi. Logo większe to zupełnie to samo, ale po prostu w większym rozmiarze - coś na wzór swojego portfolio, nie wiem jak to opisać. Jeżeli chcecie zobaczyć jak wyglądają niektórych osób te "dzieła" to proszę wpisać w dowolnym serwisie frazę "oczyszczanie działek, wycinka drzew" - sądzę, że prędzej temat zostanie przez Was obeznany. Nie wymagam Bóg wie czego, choć ładne logo mogłoby być wykorzystane do odzwierciedlenia go na firmowym busie, ale to plany dalekosiężne. Oczywiście oferujemy mnóstwo narzędzi, jakieś kosy, przycinarki, terenowy samochód, rębak. Mam nadzieję, że ktoś da radę sobie to wyobrazić albo chociaż zrozumieć sens tego, czego potrzebuję. W zasadzie liczę czas, bo brakuje zleceń, a konkurencja  w miejscowościach niedaleko oddalonych nie śpi. Będę wdzięczny każdemu z osobna, podziękuje tyle razy ile będzie potrzeba, będę odwiedzał temat systematycznie, bowiem bez tego póki co i tak firma stoi w miejscu. Liczę na Was, pozdrawiam! 

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...