Skocz do zawartości

Kursy Eduweb

Lithard

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czy ma ktoś z was jakikolwiek dostęp do kursów z eduweb interesują mnie te związane z Illustratorem. Ale tylko te nowe (CC). ?

Proszę jeśli chcesz mnie umoralniać to nie rób tego :) Dziękuje.

• Administrator

Co to za różnica czy CS czy CC, 99% podobieństwa. Poza tym zadaj pytanie konkretniej, a nie "ma ktoś z was jakikolwiek dostęp do kursów" . To teraz odpowiedź np. "Tak, mam".  Ale co da Ci ta informacja, że mam? Zadaj pytanie poprawnie "Czy na Eduweb są kursy do AI CC i jeśli z nich korzystaliście to jaka jest wasza opinia?", chyba że chciałeś po prostu z kimś dogadać się żeby udostępnił Ci materiały, itd. a to już inna bajka, a tak właśnie rozumiem twoje pytanie.

• Upvote 1

Różnica jest taka kto je prowadzi bo autorzy mi nie odpowiadają po prostu uważam że źle tłumaczą :P. Może jestem trochę tępawy.

Nie nie interesuje mnie opinia innych osób bo każdy jest inny tak jak wyżej napisałem komuś może to odpowiada jak tam tłumaczą. :)

Wydajesz się inteligętny :) i chyba tak jest. Dokładnie miałem to na myśli lub też jakiś kierunek gdzie mogę je znaleźć. Nie nie kupie kupiłem 2 związane z PS jestem zadowolony kasa nie poszła na marne ale szkoda mi wydawać więcej a wiem że są gdzieś w chmurach lub użytkownicy je posiadają. Regulaminu nie łamie przynajmniej go tak zinterpretowałem :).

PS: Rozumie każdy ma inne odczucia co do piracenia itp :). No ale ty na pewno mnie rozumiesz :) Choćby patrząc na sam skrypt forum koszt nowej licencji 200$ za używaną wygasłą  500-600zł :). I Ponad połowa for w Polsce lata na nulledzie. Ale nikt przecież nie robi gówno-burzy na forach bo to już nie są te czsu. To już stało się normalne. A Samo IPS pozwala na to nawet był wpis jednego pracownika mówiący o tym że nie ma sensu próbować ściągać kasę z takich for bo one na tym nie zarabiąją a same koszty próby odzyskania i nałożenia kary są równoważne z odzyskaniem kary.

A jeśli tak przepraszam że zamieściłem tego typu post na tym forum. :)

Edytowane przez Lithard
  • Administrator

@Lithard 10 sek grzebania w regulaminie eduweb

Cytat

Zakupione u nas kursy są przeznaczone do użytku wyłącznie osoby kupującej. Kursy w wersji online jaki na DVD są chronione prawem autorskim. Z wyjątkiem sytuacji dopuszczalnych przez prawo, jakiekolwiek powielanie, montaż, wypożyczanie czy inne rozpowszechnianie płyty lub jej zawartości czy fragmentów zawartości jest bezwzględnie zabronione. Zabronione jest tworzenie kopii zapasowych w serwisach wymiany plików (nawet w folderach zabezpieczonych hasłem).

Płyty DVD i kursy online nie mogą być przedmiotem wymiany, odsprzedaży czy sprzedaży handlowej bez uzyskania odpowiedniej licencji. Każdy kurs zawiera zaszyfrowane informacje o jego nabywcy, które mogą być wykorzystane podczas naruszania zasad regulaminu.

• Gość locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...