Skocz do zawartości

Nazwa i logo dla serwisu komputerowego

zyznos321

Rekomendowane odpowiedzi

zyznos321

Typ zlecenia: mam w planach otwarcie serwisu komputerowego w małym miasteczku. Będzie to pierwszy tego typu punkt w danej lokalizacji. Wszystko jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie, ale chciałbym już wziąć się za szukanie ciekawej nazwy oraz identyfikacji wizualnej dla powstającego miejsca. Dlatego otwieram to zlecenie. Dotyczy ono wymyślenie ciekawej nazwy oraz loga dla serwisu komputerowego/usług informatycznych. Poniżej zamieściłem przykład, pracy, która jest według mnie OK. Jestem jednak Patryk, a nie Arek więc nic tu nie pasuje. Jest to tylko przykład. Nazwa nie powinna raczej zawierać mojego imienia. Fajnie byłoby gdyby udało się wymyślić coś ciekawego i łatwego do zapamiętania. Najlepiej gdyby logo dostarczone było w wektorze. Będzie ono najprawdopodobniej użyte później przy projektowaniu szyldów, wizytówek oraz wnętrza budynku.

Rozmiar:  dowolny, wektor
Kolorystyka: dowolna

Budżet oraz sposoby płatności: 200zł, przelew bankowy lub PayPal
Termin: 31.03.2017 - jeśli termin może ulec zmianie dopisz odpowiednią adnotacje.

Dodatkowe informacje

2sb292d.jpg

• Upvote 2
Odnośnik do posta
Diamentum

Witam, przedstawiam swój projekt.

Postanowiłem jednak zastosować Pana imię, w efekcie czego otrzymaliśmy PatCom. Nazwę czy kolory oczywiście można zmienić ;) 

SCZG6Zk.png

EEZzNGd.png

uEZZxQV.png

kIU1nd5.png

IwJvWM2.png

Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Diamentum
  • Upvote 1
Odnośnik do posta
zyznos321

Praca według mnie OK. Niestety jeśli chodzi o nazwę to mam troszkę niemiłe skojarzenia (patCom = patologiaCom?) :D 

Dlatego poczekam jeszcze na inne pomysły ;) 

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...

Sygnet stylizowany na bramkę logiczną - czyli podstawę dzisiejszej technologii. Wszelkie zmiany możliwe. Wszelkie materiały na FB/projekt wizytówki w cenie.

1lRGgrw.png

______________________________________________________________________________________________

Kolejna propozycja #2

Sygnet wtopiony w napis, inspiracją była zjawisko kosmiczne zwane NOVA;

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowa_klasyczna#/media/File:Nova_cygni_1992.jpg

Dwie propozycje związane bezpośrednio z technologią (przycisk POWER) oraz jedna czysto koncepcyjna.

XABD3SQ.png

Veg9AJC.png

FlVCzWf.png

mY54NBO.png

______________________________________________________________________________________________

Kolejna propozycja #3

RGnHFjv.png

8h87TDH.png

Edytowane przez wDESIGN
  • Like 1
Odnośnik do posta
Dzisiaj mija termin. Czas na wybór zwycięzcy to 3 dni.
Zleceniodawca ma prawo do przedłużenia terminu informując o tym edytując główny post oraz pisząc nowy.
Odnośnik do posta

Wygrywa @Marcin :upside_down:

@Suram oraz @wDESIGN także mi sie podobają więc proponuję dla Was po 50zł.

Temat jest jeszcze do przemyślenia i nie wiem, czy którekolwiek logo zostanie wykorzystane.

Proszę o przesłanie danych do przelewu na PW ;) 

Edytowane przez zyznos321
  • Upvote 3
Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...