Skocz do zawartości

Tło Youtube + Banner Youtube + Tło pod filmiki

432 Hz music

Rekomendowane odpowiedzi

432 Hz music

Rodzaj pracy: Tło Youtube + Banner Youtube + Tło pod filmiki
Tematyka: Muzyka elektroniczna - Electro House,House,Deep House,Tropical House,Chillout House
Dodatkowe informacje: Płacę za zrobienie tła pod kanał YouTube.Wszystko w klimatach muzyki ,napis - Magic Beat.Preferowane : dziewczyny (zdjecia z licencja commerce),widoki (jak obok).Na bannerze nie musi być napisu lub skrót MB ,może być piramida ale nie musi.
Kwota wynagrodzenia: max. 100 zł
Sposób wynagrodzenia: Przelew bankowy
Kontakt: Forum PW najlepiej.

Termin : 13.03.2017

Odnośnik do posta
432 Hz music
Cytat

Po pierwsze - to nigdy nie jest godzina pracy. Na godzinę pracy to wychodzą takie krzaki jak miałeś z poprzednim zleceniem, gdy ktoś wykorzystał cudzy projekt, a Ty za to zapłaciłeś.

Po drugie - chcesz zdjęcia z licencją commerce? A gdzie tutaj zarobek dla grafika? Sprawdzałeś kiedykolwiek ile takie zdjęcia kosztują? Po zakupie z tych 100 zł nie zostanie praktycznie nic więc nie dziw się, że nikt się z projektem nie zgłasza.

Termin upływa za 2 dni więc jeszcze poczekaj.

CC0 wystarczy. Mam jedno zgłoszenie,które spełnia moje oczekiwania ,ale czekam do 13.03 może ktoś się zgłosi.

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, 432 Hz music napisał:

CC0 wystarczy. Mam jedno zgłoszenie,które spełnia moje oczekiwania ,ale czekam do 13.03 może ktoś się zgłosi.

Po ostatnim komentarzu to już chyba nikłe szanse. Wejdź sobie proszę np na cortona i sprawdź podobne zlecenia do twojego ( cenowo ) później pisz o szanowaniu.

Edytowane przez mohlodi
Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...