Skocz do zawartości

Logo by Viper Designer

viperovsky

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator

Gdybym miał tylko 8h na zegarze, jak w tym wypadku to ja dziękuję :D

Sygnet spoko, ale za dużo szczegółów w nim jak na logo i Fast Service jeszcze bym troszkę zwęził, równo do końca litery S.

• Upvote 1
1 godzinę temu, TFWGM napisał:

Jak to jest, że logo abe.pl wygląda tak jak to http://imgie.pl/

Tak to jest, że po prostu krój czcionki jest podobny... Wątpię by było to kopiowane... Po prostu takich logo jest sporo... Jak byś dobrze poszukał to byś sporo znalazł podobnych...

Pozdrawiam

• Upvote 1
12 godzin temu, TFWGM napisał:

Jak to jest, że logo abe.pl wygląda tak jak to imgie.pl

@TFWGM a Ty wciąż swoje. Zrozum, że projekt podobny do innego nie jest koniecznie plagiatem, a jedynie co to może być inspiracją, aczkolwiek wydaje mi się, że Ty o tym dobrze wiesz, ale chcesz mi pokazać jaki to Ty jesteś lepszy, że masz przewagę. Możesz sobie z @Damianem latać po sądach, aczkolwiek wiedz, że nawet tej sprawy nie przyjmą, bynajmniej mają ważniejsze sprawy na głowie niż podobne kółko, w porównaniu do Was bo widać, że nie macie zbytnio swojego życia, patrząc po tym, że 5/7 Twoich postów na forum dotyczy mnie, a ze swoich źródeł wiem, że praktycznie każdą sprawą podzieliłeś się z innymi na Discodzie i na forum, co można zaliczyć do szpiegostwa a jak Wy to ujęliście "Szpiegostwa na forum nie potrzebujemy". Tak więc już dawno administracja powinna dać Ci, a raczej Wam bana.

Już pomijając fakt, że wygląda to tak jakbyście na siłę chcieli abym został wyrzucony z forum. Bo jak wytłumaczysz fakt, że po porównaniu prac napisaliście akurat do @Marcina w tej sprawie a nie do mnie? Kiedy wchodzisz na forum to czuć już na kilometr, że coś się będzie działo, że coś kombinujecie. Interesujący jest również fakt, że na forum pojawiłeś się akurat przy zamieszaniu. Już kiedyś było podobnie a potem dowiaduję się, że o wszystkim co się u nas działo, wie całe forum.

Zachęcam do zajęcia się swoimi sprawami i swoim forum, a nie na siłę próbujecie mi coś udowodnić. Jak już mówiłem... Możecie mnie pozwać do sądu, nie widzę problemu, aczkolwiek sąd nawet nie będzie rozpatrywał sprawy a jedynie Was wyśmieje, gdyż jest ona tylko i wyłącznie śmiesz. Tyle co chciałbym powiedzieć.

Edytowane przez Viper
  • Upvote 3
  • Administrator

Czacha wyszła naprawdę dobrze, ale cień zrobiłbym z jednej strony. 

... 

Rakieta taka typowa, ale jest bardzo dobra proporcja, a font dopasowany do niej. Także wszystko trzyma się kupy i jest dobrze. 

• Upvote 1
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...