Skocz do zawartości

oszust czy nie- prosba o weryfikacje

iwonaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę, bliska mi osoba chce kupić  produkt medyczny za przeszło 6 tysięcy.  Nie mogę jej wybić tego  z głowy, wydaje mi się, że zdjęcie  tego pana, który to sprzedaje i  twierdzi, że sam się wyleczył jest fałszywe. Proszę was o opinie.

Spoiler

potrojne-v2.png

Hmm, a  na czym polegać ma cudowne działanie "leku6K"?

Przywracaniu stanu mniej rozwiniętej kończyny do stanu naturalnego? :fp: 

Na 1 rzut oka, widzę na 1 zdjęciu osobę z owym problemem zdrowotnym (lub też lekko zmodyfikane ku temu celu, brak owłosienia na chudszej nodze i ostre zakonczenia pikselowe zbyt podejrzanie wyglądają), a na 2 i 3 zdjęciu całkiem inny człowiek stoi.

Wiara w preparaty cudownie uzdrawiające to bardzo dochodowy biznes, to opium dla ludzi w potrzebie, tak samo jak religia dla wierzących.

Śmierdzi kantem na odległość i stratą 6K osoby bezradnej w swym problemie :( 

Życzę powodzenia w otwieraniu oczu przyjacielowi ;) 

Edytowane przez Gość

Dzięki za uwagi. Mi się wydaje, że ta chuda noga jest  sztucznie odchudzona. 

Chodzi o materac o nazwie ( to nie zart) Materac bioenergo - elektromagneto - fotono - termodynamiczny.

od pana http://www.kazimierzpiotrowicz.pl/

Koszt 6 tys + szkolenia 1 tysiąc. To okazja  bo było drożej :)

Pan ten wyczytałam  był kandydatem na prezydenta w 95 roku oraz produkował wkładki do butów, miał wykształcenie zawodowe a teraz jest profesorem. 

Wykształcenie i tytuł profesorski zdobył na  MIĘDZYNARODOWEJ AKADEMII TECHNOLOGI INFORMACYJNYCH
Z ZAKRESU OCHRONY ZDROWIA, MIŃSK UL. AKADEMICKA 6, BIAŁORUŚ. :) Taka Akademia nie ma stony internetowej a przynajmniej ja jej nie widze.

Brak mi już argumentów, ta osoba jest już gotowa udać się  po kredyt. 

Pan nie wysyła materaca, należy kupić osobiście. Być może dlatego aby nie było prawa do odstapienia od umowy.