Skocz do zawartości

Cześć!

Dawid Tuminski

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid Tuminski

Cześć, mam na imię Dawid i na forum chciałbym przede wszystkim dzielić się z Wami swoimi tutorialami z grafiki wektorowej (głównie Illustrator).  Wierzę, że przydadzą się Wam i pomogą w okiełznaniu Illustratora:)

Pozdrawiam

Dawid

• Upvote 1
Odnośnik do posta
  • Administrator

Cześć Dawid!

Naprawdę cieszymy się z tego powodu, że chcesz pomóc początkującym grafikom, na pewno poradniki do Illustratora przydadzą się nawet nie tylko początkującym, ponieważ są graficy, którzy bardzo dobrze znają Photoshopa, a natomiast Illustratora w małym stopniu lub w ogóle :)\

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
viperovsky

Cześć Dawid,

Witamy serdecznie na forum Graficznie.net :g: Mamy nadzieję że miło spędzisz tu czas. Bardzo miło, że chcesz podzielić się z nami Tutorialami z Adobe Al, bynajmniej na tutejszym forum nie ma dużej ilości osób, które właśnie uczą innych poprzez wszelkie Tutoriale. 

Jeszcze raz witam na forum i liczę na częste materiały :) Może i ja sam się czegoś nauczę.

• Upvote 1
Odnośnik do posta
Dawid Tuminski

Dzięki. Widziałem ostatnio sporo postów osób, które mówiły, że chciały nauczyć się Illustratora, ale za bardzo się... bały. Przyznam że zdziwiło mnie to, że ill może kogoś przerażać. Łatwiej było mi ogarnąć niż Ps, dlatego może łatwiej będzie mi go wytłumaczyć :)

• Upvote 1
Odnośnik do posta